"Fullprogramlarindir" sitesi güvenli mi?

Siteyi uzun zamandır kullanıyorum ve şu ana dek herhangi sorun yaşamadım. Ama bu tarz siteler yerine repack siteleri daha güvenlidir ve korsan önermeyiz.

Hocam biraz geç kaldım kusura bakmayın genelde hiçbir zaman korsana bulaşmadım bulaşmayı da sevmem lakin korsan dışında da artık antivirüs lazım gibi çünkü nereye girsen sıkıntı çıkabilir Kaspersky'in bedava deneme sürümü var lakin biten ya yeni e-posta açıyor ya da internetten kod buluyor WinRAR gibi yani para veren yok çevremde ama uygun fiyatı bir de ota çöpe ötmüyor mesela malum crackli oyunlarda antivirüs kapatın derler bu ya antivirüs crack dosyalarını yanlış tespit etmesin diye ya da virüs yazılımını rahatça sokabilmek içindir Eğerti Kaspersky bir şeye virüs diyor ise muhtemel virüslüdür çünkü binde bir o işi yaparken hiç uyarı almadım… (Korsana destek yoktur)

Hocam zaten ben şundan bahsediyorum Kaspersky Free'yi kurun öyle kodla yeni e postayla uğraşmayın bende Kaspersky Free kullanıyorum 2 senedir ve 1 defa beni yarı yolda bırakmadı.

Deneme sürümleriyle uğraşmayın.

Hocam zaten ben şundan bahsediyorum Kaspersky Free'yi kurun öyle kodla yeni e postayla uğraşmayın bende Kaspersky Free kullanıyorum 2 senedir ve 1 defa beni yarı yolda bırakmadı.

Deneme sürümleriyle uğraşmayın.

Hocam yanıtınız için teşekkür ederim biliyorum ama deneme sürümü bir tık daha güven veriyor. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı