Fuma 2 ve B450M S2H uyumu

Montaj yaparken dikkat edin ben yanlış monte etmiştim RAM'lere değdi değiştirince bir sorun olmadı. Crucial Ballistix 2x16 GB 3200 MHz kullanıyorum RAM'leri ve değmiyor.

Hangi işlemciyi soğutmak için alacaksınız? Biraz ağır bir soğutucudur. Giriş seviyesi bir anakart için ne kadar önerilir? Tartışılır. Tasarımından kaynaklı RAM'lere temas etmesi pek mümkün değil.

R5 3600 overclock yapmayı da düşünüyorum kendi soğutucusu ile oyunlarda 88 bazen 90 oluyor bundan kurtulmam lazım E34 Duo düşünüyordum 600TL yerine 100 TL daha fazla verip fuma almak daha mantıklı geldi.

Montaj yaparken dikkat edin ben yanlış monte etmiştim RAM'lere değdi değiştirince bir sorun olmadı. Crucial Ballistix 2x16 GB 3200 MHz kullanıyorum RAM'leri ve değmiyor.

Senin anakartın neydi bir de RAM'lerin yüksekliği sanırım benim RAM'lerim ile aynı gibi bulamadım internette yükseklikleri sen biliyor musun?

Ryzen 7 3700X. 60 ila 70 arası değişiyor yük altında.

Sence bende alınır mı R5 3600 için E34 Duo'da olabilir aslında ama 600 TL yerine 700 verip bunu almak daha mantıklı gibime geliyor anakart taşır diye düşünüyorum kasadada cama değmez ancak egzoz fana değebiir ama değmeyedebilir Spec Delta RGB kullanıyorum senin kasan ne acaba?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı