Fuma 2 ve B450M S2H uyumu

@Beyaz_G SE 224 XT kullanıyorum Max 67 gördüm bak istersen.
R5 3600.
B450 S2H v2.
4.3 GHz.
1.250v.

Testlere baktım fuma 2 ile senin dediğin arasında neredeyse fark yok gibi yani fuma yerine XT almak daha mantıklı gibime geliyor beyazını alacağım LED'i güzel durur kasam siyah olsa da ancak beyazını tek satan gelbura gelburaya güvenilir mi bilmiyorum sen nereden aldın?

Fanı vidalı değil çengel 2 fan takılıyor üzerine, içinde 2. fan için gereken malzeme mevcut,
Termal macunu MX-4 seviyesinde hatta inanmazsın belki macunu yeniledim MX 4 sürdüm sıcaklık 1 derece arttı. Biraz katı ama çok takılmayın işlevini yerine sonuna kadar getiriyor. @Beyaz_G
Açtığım konulardan fan ve soğutucu ile alakalı detayları bulabilirsin.

Fanı vidalı değil çengel 2 fan takılıyor üzerine, içinde 2. fan için gereken malzeme mevcut,
Termal macunu MX-4 seviyesinde hatta inanmazsın belki macunu yeniledim MX 4 sürdüm sıcaklık 1 derece arttı. Biraz katı ama çok takılmayın işlevini yerine sonuna kadar getiriyor. @Beyaz_G
Açtığım konulardan fan ve soğutucu ile alakalı detayları bulabilirsin.

O anlamda demek istemedim bloğu ne kadar sıktınız çok sıkılınca görüntü falan gelmiyor ya bazen 2 aparat takıyorsunuz anakarta onun üstünede 2 tane vida ile bloğu o blok vidalarını ne kadar sıktınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı