Çözüldü FUPS e-pin guvenilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Everythink

Hectopat
Arkadaşlar, birçok şikayet okudum. Neredeyse yarısı da kodları kullanılmış atıyorlar diyor. Doğru mu, kullanan var mı? VP alacağım da.

Çözüm
Aldınız mı hocam, bir sorun çıktı mı?

Alamadım, almanızı da önermem. Hata verdi stok var diyorlar tekrar aramama rağmen ne ilgilendiler ne başka bir şey yaptılar bende direkt başka siteden alıp sildim uygulamalarını almanızı kesinlikle önermem zaten alamazsınız.

Alamadım, almanızı da önermem. Hata verdi stok var diyorlar tekrar aramama rağmen ne ilgilendiler ne başka bir şey yaptılar bende direkt başka siteden alıp sildim uygulamalarını almanızı kesinlikle önermem zaten alamazsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgi için teşekkürler hocam. Ben de bir daha almaktan kurtulmuş oldum sayenizde. Konuyu çözüldü olarak işaretleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı