Futbol antrenman önerisi

snaxy

Yoctopat
Daha fazla  
Hepinize selam olsun abilerim ablalarım. Aşağıdaki konuda bahsi geçen kuzen benim, hayallerim ve tavsiyeleriniz doğrultusunda şansımı denemeye karar verdim ve gençlerbirliği futbol okulunda bu cumartesi nasip olursa ilk antrenmanıma çıkacağım. Yazın haftada 3 gün olacakmış antrenmanlar ama gelişmem için yeterli bulmadığım için kendim ekstra antrenman yapmak istiyorum evimizin yakınında saha var haftanın geri kalan 3-4 gününde de çalışmak istiyorum. Sizce nasıl bir antrenman rutini izlemeliyim futbol okulundaki antrenmanları kopyalayıp mı devam edeyim yoksa başka bir antrenman rutini öneriniz var mıdır? Bir de teknik antrenmanın yanı sıra fiziksel olarak da bir rutine ihtiyacım var, fiyat birkaç yüz lira olacak şekilde de ekipman alabilirim (şınav vs. hareketler için yoga matı almayı düşünüyorum) size fiziksel rutini de danışmak istiyorum biraz kurcaladım ama çok kararsız kaldım anonim antrenörlerden Ronaldo'nun ekipmansız rutinini anlattığı bir videoya kadar birçok şey var IP atlamak yarar diyenleri de gördüm yani bu konuda da net bir fikrim yok. Yaşım 16 olacak boyum 173 kilom 76 yazın kalan 2 ayında 70'in altına düşmeyi hedefliyorum beslenme uyku düzeni konusunda hiçbir sıkıntı yok (fazla kilolarımdan kurtulmak için diyetisyene gittiğim için elimde profesyonel biri tarafından hazırlanmış bir beslenme listem var)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı