Futbol için tavsiye

Sanırım cezayı yedi :). Haketmişti zaten. Böyle tipler her zaman hayatınızda önünüze engel koymaya çalışacaktır hem gerçek hayatta hem de sanal ortamda. Böyle insanları takmayıp, hayalinizin peşinden gidip başarın ki, yüzleri kızarsın ve utansınlar.
Alışığım bunlara istoçun ortasıda az futbol lisansı yakmadık değil yani

altyapılarda istatistiklerin bi önemi yok tek maçta 7 8 gol atanlar oluyor zaten yeterince iyiysen scout'ların dikkatini çekersin
Galatasaray,AltınOrdu,Fenerbahçe ve İzmir u12 Cup da A.C Milan ve Manu den teklif almıştım ama hepsini reddettim

Kendinizi böyle şartlamayın. Çok övgü geliyorsa demek ki iyisinizdir. Yaş kaçtı?
11 ama u12 ve u14 oynuyorumn

Altınordu iyidir aslında neden reddettiniz
Bilmemki bende?

Antrenman yapmayı asla bırakmayın, çalışmayı asla bırakmayın illa ki başarırsınız ve güzel yerlere gelirsiniz. Hakkınızda hayırlısı olur umarım :).

Tamamdır hocam bıraktı arkadaş şu an.
Hocam başardım Ajax u12 ve u13 altyapısına seçildim gerçekten bunu başaracağımı düşünürdum hep artık hep en iyi olmaya çalışacağım başka sonucum yok ve şu sözü bırakmak istiyorum
'Zidane yada Beckham kadar iyi oynayabilirsiniz ama daima gözünüz en yükseklerde olmalıdır '

Bilmemki bende?

Hocam başardım Ajax u12 ve u13 altyapısına seçildim gerçekten bunu başaracağımı düşünürdum hep artık hep en iyi olmaya çalışacağım başka sonucum yok ve şu sözü bırakmak istiyorum
'Zidane yada Beckham kadar iyi oynayabilirsiniz ama daima gözünüz en yükseklerde olmalıdır '
Adınıza çok sevindim hocam, başarılar diliyorum size :).

Geri
Yukarı