Futbolcu olmak

Hocam yetenekli olmanız gerekliyor. Bir de sakatlıklara falan dikkat etmeniz gerekiyor çünkü amatör ligde sakatlıklar fazla oluyor genelde. Ama siz çalışırsanız eğer, ve yeteneğiniz varsa, hızlı koşuyosanız, iyi pozisyon alıyosanız, top kapma, şut gibi özellikleriniz iyiyse olabilirsiniz.

Kardeşim hayalin ne ise onun peşinden git futbolcu olacaksan futbolcu olucağım ben bunu başarırım kendinin ne istediğini bil yani herkes her konuda iyi olacak değil senin iki ayağın iki gözün ve sağlığın da yerinde ise biraz azim biraz çalışma ile sende çok yetenekli olursun ronaldo messi doğuştan topçu değiller yılların emeklerini verdiler bir konuda iyi olmak istiyorsan o konuya emek ve zaman vermen gerekiyor aslında ne olursa olsun başarmak için tek yapman gereken şey azim süreklilik ve çalışmaktır bu üçünü uygulayıp başarısız olma imkanın yoktur umarım başarırsın.

Hocam toparlanma süreci zor oluyor. Futbolu 1,2 ay oynamadığında bile pek çok şeyi unutuyorsun. O yüzden muhtemelen zor olacaktır. Bir de bazı günler kötü oynayabilirsin öyle bir sıkıntı yok her gün iyi oynayacaksın diye bir şey yok. Ama tabii bazı günler kötü oynuyorsan sıkıntı yok, sık sık kötü oynuyorsan o zaman bazı şeyleri tekrar gözden geçirmen gerekiyor demek oluyor bu.

Hocam benim durum vahim. 1 seneye yakın gitmiyorum kulübe. Geçen arkadaşlarla maç yaparken çok kötü durumda olduğumu gördüm. Paslarım kötü, çalım yapamıyorum, defansım kötü ve hemen yoruluyorum.

Geri
Yukarı