Futbolcu Olmak

habibbir23

Decapat
Arkadaşlar ben 14 yaşındayım ve futbolda yeteneğim çok iyi. Kendimi sürekli geliştiriyorum kendime de güveniyorum. Ben küçük bir ilçede yaşıyorum ve burada hiçbir kulüp yok. Ben bu yaz eğer yakınlardaki bir takımın altyapısına girebilir miyim seçmelerine katılıp? Bir de altyapı seçmeleri genelde hangi tarihlerde oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim selam, Belki bilmiyorsun ülkemiz de futbolcu olmak daha doğrusu profesyonel bir futbolcu olmak eğer çok üst düzey bir oyuncu değilsen torpile bakıyor. Şuan değil de ilerleyen zamanlar da daha iyi fark edersin. Futbol çok güzel anılar kazanmanı sağlıyor. Ancak sen her şeyden feragat ediyorsun futbolcu olmak için dersler ve kendine ayırdığın zaman azalıyor ancak futbol bu değer bence sana söyleyeceğim eğer 18 19 yaşlarına geldiğinde profesyonel bir oyuncu olmaz isen ne yapacağını bilmen gerektiği. Okuman 1. planda olsun futbol 2. planda. Alt yapıya gir gireceksen, Futbol okullarına gitme mümkünse, son olarak çok çalış bol bol maç izle mevkinde ki adamları seyret ama derslerini aksatma. Umarım ileride iyi şeyler başarırsın. Bol şans.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı