FX 6100 Sistem PUBG'de "Crash Report" Hatası

ayberkeren

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar;

PUBG oyununda 260 saat gibi bir oynama süresine sahibim. Oyuna yeni 12.0 GB güncellemesi geldiğinde hemen yapmak istedim indirmeyi başlattım. İndirmenin ortasındayken bilgisayarı kapatmak zorunda kaldım. Düğmeden kapattım yaklaşık olarak 3-4 saat sonra yeniden bilgisayarı açtım. Normalde 12.0 GB olması gereken güncelleme dosyası benden 17.1 GB bir güncelleme yapmasını istedi. Bende internetten araştırdım bana oyunu yeniden indirmesini istediğini anladım. Bende kütüphaneden oyunu tamamen kaldırdım. Oyunu tekrar kurdum. Ancak oyun Steam üzerinden başlattığımda hiçbir şekilde görüntü gelmeden "Crash Report" hatası alıyorum. Donanımsal ve Yazılımsal tüm özelliklerimi aşağıya bırakıyorum. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.

RX 470
AMD FX-6100
16 GB RAM
Corsair Spec-04 kasası + 700 W Güç kaynağı

Dikkat: Oyunu Steam üzerinden çalıştırıyorum diğer yazılımlar yardımıyla açmıyorum.

Process Monitör Raporum: LOGFİLE(HATA RAPORU)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı