FX 6100 sistemde düşük oyun performansı

leorivz242

Centipat
LoL vb. oyunlarda normalde 110 FPS falan aliyorum ama 30 saniye sonra 20'lere dusuyor. Her 30 saniyede bir 20 FPS'lere dusuyor, 5 saniyeligine, sonra tekrar duzeliyor. Windows 8.1'de boyle sikintilarim yoktu.

• GT630.
  • ASROCK N68C-GS FX
  • AMD FX 6100.
  • 8 GB RAM.
  • Windows 10 son Update ve korsan degıl.
Not: Ekran kartinin en son driveri kurulmuyor, kurabildigim en son driveri kurdum. BIOS guncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL vb. oyunlarda normalde 110 FPS falan aliyorum ama 30 saniye sonra 20'lere dusuyor. Her 30 saniyede bir 20 FPS'lere dusuyor, 5 saniyeligine, sonra tekrar duzeliyor. Windows 8.1'de boyle sikintilarim yoktu.

• GT630.
  • ASROCK N68C-GS FX
  • AMD FX 6100.
  • 8 GB RAM.
Not: Ekran kartinin en son driveri kurulmuyor, kurabildigim en son driveri kurdum. BIOS guncel.
Disk'te sıkıntı olabilir mi?

• GT630.
  • ASRock N68C-GS FX.
  • AMD FX 6100.
  • 8 GB RAM.

Büyük ihtimal Driver'dan kaynaklı bir sorun. Neden yüklüyemiyorsunuz? Onun için ayrı bir konu açarsanız, aldığınız hatayı ekran görüntüsü alarak daha iyi yardımcı olabiliriz.

Büyük ihtimal Driver'dan kaynaklı bir sorun. Neden yüklüyemiyorsunuz? Onun için ayrı bir konu açarsanız, aldığınız hatayı ekran görüntüsü alarak daha iyi yardımcı olabiliriz.

Farklı bir konu mu açayım yoksa buraya atayım mı?
Disk'te sıkıntı olabilir mi?
Hayır ssdim yeni sayılır var disk problemi yok artma gibi vs görev yöneticisinde bu arada pencereli olarak calıstırıp kontrol ettim cpu bellek falan artıyo mu diye sabit olduğu halde fps düşüşleri alıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı