FX 6100 ve HD 6850 Tabanlı Sistem Güncelleme

MP modda çakılır kalır o işlemci. Oyunu satın al MP gir. MSI Afterburner ile SS al koy buraya. Görelim hep beraber. MP için FX-8320, FX-8350, FX-6300 (4.8 GHZ), İ5 4460, İ5 4690 gerekli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Birda GTA V işlemciyi güzel kullanan bir oyun. Diger oyunlarda durum daha vahim olacaktır.

Ben dedim ya sana önceki mesajlarda. Aynı işlemci + GTX 960 ile 1440x900 de 45 FPS üzeri alıyorum. Şehir içinde 50 civarı. Öyle i5 ile alacağın 70-80 FPS'leri unut derim :D

FX-6350 bile I3 4150 kadar performans veremiyor. FX-6350 nin tek çekirdek performansı FX-6100 den neredeyse %25 daha iyi bu arada.

Söyleyeceklerim bu kadar. :LOL:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı