FX 6300 + HD7850 Kaç Sene Götürür ?

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2B
O

OceanWave

Ziyaretçi
Arkadaşlar benim sistem kaç sene götürür ? Özellikle ekran kartım ? İlerde çıkacak tüm oyunları high oynar mıyım ?

Çok katılım olsun lütfen. İyili kötülü yorumları bekliyorum.

Asus M5A97 LE R2.0
Asus HD7850 2 GB 256 BIT
Amd Fx6300 3.5 Ghz Stok Fan
Gskıll 4 gb 1600 mhz
Corsair 200r 550 W
Phılıps 170s 1280x1024

Arkadaşlar yeni monitör alacağım ilerde 21 inç. Sizce ekran kartım idare eder mi ?

Sistemin gayet güzel, yanlış bilmiyorsam bu sistem 432W veya 440W civarlarında çekiyor. Seni uzun bir süre idare eder, korkma. İleride 21 inç ile fps değerlerin biraz düşebilir ama sıkıntı etme. :)

LE modelinde bildiğime göre mosfet soğutucuları ve ön USB 3.0 portları yok. Kuzey köprüsü fazla ısınmadığı sürece problem yok.

LE modelinde bildiğime göre mosfet soğutucuları ve ön USB 3.0 portları yok. Kuzey köprüsü fazla ısınmadığı sürece problem yok.
Gerçi bütçeyede bağlı hatırlarmısınız dün ben Le sistem önerdiğimde mofset soğutuculardan ve ön usb3.0 portlardan bahsetmiştiniz.
Bende bu bütçeye bu kadar Usb sinide arkadan bağlayıversin demiştim.

Bu sistem seni 2-3 yıl daha götürür. Ama Ram konusunda birazcık yeni çıkan oyunlarda sıkıntı çıkabilir. 8 GB ram olsa daha iyi olurdu derim ben. Onun dışında gayet güçlü bir sistemin var.

Teşekkürler arkadaşlar bir kez daha içimi rahatlattınız. :)
Sistemi aldım 1 ay önce ama içime sinmedi. Millet r9 ' lar gtx760 ' lar alıyor ben Hd7850 ile kaldım sap gibi. :)
Anakart olarak pek ısınmıyor bir tek rahatsız edici yönü usb 3.0 portları.
Monitörün yanında birde ram alacağım 4gb.

Tekrar teşekkürler. Ekran kartım pek içime sinmemişti rahatladım gerçekten.

Teşekkürler arkadaşlar bir kez daha içimi rahatlattınız. :)
Sistemi aldım 1 ay önce ama içime sinmedi. Millet r9 ' lar gtx760 ' lar alıyor ben Hd7850 ile kaldım sap gibi. :)
Anakart olarak pek ısınmıyor bir tek rahatsız edici yönü usb 3.0 portları.
Monitörün yanında birde ram alacağım 4gb.

Tekrar teşekkürler. Ekran kartım pek içime sinmemişti rahatladım gerçekten.
Ama ben dedim usb yide arkadan takıverin diye :D

Arkadaşlar benim sistem kaç sene götürür ? Özellikle ekran kartım ? İlerde çıkacak tüm oyunları high oynar mıyım ?

Çok katılım olsun lütfen. İyili kötülü yorumları bekliyorum.

Asus M5A97 LE R2.0
Asus HD7850 2 GB 256 BIT
Amd Fx6300 3.5 Ghz Stok Fan
Gskıll 4 gb 1600 mhz
Corsair 200r 550 W
Phılıps 170s 1280x1024

Arkadaşlar yeni monitör alacağım ilerde 21 inç. Sizce ekran kartım idare eder mi ?
Bu sistemle en az 2 yıl rahat ilerlersin. Eğer ilerlemezse ram takviyesi, ekran kartı değişimi yaparsın. Ekran kartın gayet iyi. Değiştireceğini pek sanmam onun dışında sistem gayet güzel güle güle kullan.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı