FX 6300 ve GTX 770 Kaç Sene Rahat Götürür ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam 2500 TL bütçem var demiş ve AMD daha iyi olur. Ayrıca 8320 + GTX 760 alabilirsiniz. 2 sene rahat götürür. İlerde ekran kartı yeniliyebilirsiniz. Ama GTX 770 daha iyi tabi. Bence almışken 8320'ye zorlayın.

Adam 2500 TL bütçem var demiş ve AMD daha iyi olur. Ayrıca 8320 + GTX 760 alabilirsiniz. 2 sene rahat götürür. İlerde ekran kartı yeniliyebilirsiniz. Ama GTX 770 daha iyi tabi. Bence almışken 8320'ye zorlayın.

Her zaman ekran kartına yüklenin derler. Bende onun için böyle bir sistem hazırladım.

Fx 6300 gayet güzel bir işlemci. Gtx 780Ti darboğazsız çalışabiliyor. Ama kafanın rahat olması açısından Fx 8320 almalısın. Ben senin yerinde olsam ne yapar ne eder, kıyameti koparır Fx 8320'yi alırdım. He çıkışmıyorsa paran farklı sitelerden Fx 8120'de bulabilirsin.

Asla öyle değildir. Recep Baltaş der ki, ekran kartını bi' model düşük alın ama SSD'nizi asla unutmayın. Yani ekran kartı kadar işlemci de çok önemlidir. Fx 6300 sana yetecektir ama ben sana Fx 8320 almanı tavsiye ederim.

Stok fandan daha iyi bir soğutucu tavsiyesi verebilir misiniz ?

hashüs 2300tl ' ye intel mi daha iyi olur amd mi ? :D
Kusura bakma ama eski teknolojiye para verecek kadar zengin değilim :) O bütçeye çok güzel intel sistem toplanır. Her neyse vaktim olsa toplardım fakat vaktim yok meşgulüm. Oğulcan erişti kardeşimiz size en güzel intel sistemi toplar onunla irtibata geçin iyi akşamlar görüşürüz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı