FX 6300 Sistem "Windows başlatılıyor" kalması

notdoppler

Hectopat
Herkese merhaba. İki gün önce gece isten gelip bilgisayarı açtım birazcık takıldım hiçbir sorun yoktu sadece biraz yavaştı. İsin yorgunluğu ile çok önemsemedim üstelik daha 1 hafta önce format atılmıştı. Sonra dun eve geldim, bilgisayarın açma tuşuna bastım Windows başlatılıyor ekranı geldi öylece kaldı. Hic bir şekilde açılmadı 2-3 kere reset attım ama yine aynisi oldu. Bugün iki kere Windows 7 kurdum sıfırdan ama yine ayni. DVD de problem vardır dedim ve yeniden başka bir bilgisayardan flash diske Windows 8.1 yükleyip format attım ama yine aynisi oldu "Windows başlatılıyor"da kaldı öylece. Nedir ne değildir bir turlu anlamadım. HDD, RAM hepsini kontrol ettim ama bir şey çıkmadı. Garip olan şey kurduğum bütün işletim sistemlerinde bunu yapması. Yardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayarımın özellikleri şöyle;

• FX 6300
  • 4 GB Gskill RAM
  • 1 TB Seagate HDD
  • MSI 97a/g46 Anakart
  • Nagas 350W PSU

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı