FX 6300 ve GTX 660 tabanlı sistem

Isılar normal. AMD'nin stock soğutucuları için ses yapıyor deniliyor. Duruma göre bir bakın, olmazsa ileride bir soğutucu alabilirsiniz.

Ram içinse "Neden 1866 MHz almadın?" diyen çıkabilir ancak kulak asmaya gerek yok. 1866 önerilen değer, alınmadığında 10 FPS düşürecek olan değer değil.

Hayırlı olsun sistem :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Isılar normal. AMD'nin stock soğutucuları için ses yapıyor deniliyor. Duruma göre bir bakın, olmazsa ileride bir soğutucu alabilirsiniz.

Ram içinse "Neden 1866 MHz almadın?" diyen çıkabilir ancak kulak asmaya gerek yok. 1866 önerilen değer, alınmadığında 10 FPS düşürecek olan değer değil.

Hayırlı olsun sistem :)

Teşekkürler. Orada "GPU diyot" yazıyor. Ekran kartı ısısı. Peki o normal mi? Yük altında olmadığını unutmayın.

Bir de bu ekran kartının Nvdia karşılığı nedir? @Unleashed

Teşekkürler. @agile. Bir şey soracağım. Fx 6300 yük altıdayken arada sırada (tahmini 10 dk da bir) ses çıkartıyor böyle uçak kalkması gibi. 2,3 saniye sürüyor ve geri kesiliyor. Bu normal mi? (Assasing creed: black flag oynarken oluyor) @UstaUser Bir de hafif kasılma oluyor. Kasılmadan kastım oyun açıkken değil, masa üstünde bir dosyaya gireceğim zaman bazen beni bekletiyor. Ama o sırada işlemciyi inceliyorum işlemci normal %1 falan. Sorun ne olabilir?

Stok fandan ne beklersiniz en kısa sürede yeni bir işlemci soğutucu almalısınız.
Bu arada kasılma olmaması gerekiyor siz sisteme fazla yüklendiyseniz ondanda olabilir ilk günden fazla yüklenmeyin alıştıra alıştıra...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı