FX 6300 ve GTX 960 darboğaz sorunu

kulyutmaz2.1

Hectopat
Daha fazla  
  • AMD FX 6300 6 CPU 4.10 GHz işlemci
  • MSI 970 Gaming (MS-7693) anakart
  • Asus GTX 960 4 GB ekran kartı
  • 8 GB RAM 1866 MHz
  • Corsair CP-9020098-EU 650 Watt Aktif Pfc Güç Kaynağı
  • Zalman MS800 plus kasa
  • 120 GB Pioneer SSD
Bu özellikteki PC’yle PUBG Mobile'da kasma ve donma yaşıyorum. Oyunda yere atlarken FPS 4'lere kadar düşüyor bir süre sonra 19 civarı oluyor ancak rakip gördüğüm zaman yine aynı şekilde kasma ve donma yaşıyorum. Grafik ve emülatör ayarlarını düşürmeme rağmen. Yaklaşık 1 haftadır bu sorunu çözmeye çalışıyorum, yardımcı olursanız çok çok sevinirim. Bu arada CS:GO'yu gayet akıcı oynuyorum.

IMG_8210[1]-min (1).JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Tencent Gaming Buddy uygulamasını güncellemelisin, sağ üstteki 3 çizgiye tıklayıp "Update" butonu ile güncelleyebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağırlıklı olarak yüksek ekran kartı gücü gerektiren oyunları dener misiniz. GTA V , AssasinsCreed, Battlefield, CoD, Fortnite, Pubg vs. İşlemci darboğazı söz konusu. Bios güncelleyin, güncel ise bios sıfırlayın. Güç seçeneklerini kontrol edin. DDU ile sürücü kaldırıp tekrar kurun. Temiz Windows 10 yükleyin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı