FX-7600p laptop Valorant'ta FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10
Konu gayet normal başlığım sadece moderatörlerin grevine karşılık bir grev gibi iyi günler.

Hiç öyle gözükmüyor, moderatorler açıkçası çok iyi yapmışlar ve dinlenmeleri gerekiyor. Gününün yarısını bir forum sitesinde konu onaylayarak geçirsen ne hissedersin? 1 hafta içinde bu iş sıkıcılaşmaya başlar ve bezersin.

Umarım bu yeni saçmalığa bir ceza eklenir de rahat rahat raporlarız günlerce bu tür konuları.

Zaten moderatörlerle dalga geçmiş oluyorum birnevi saygılar.

Daha çok rezil oldunuz, “valorant'ta FPS düşüşü yaşamaya başladım” yazsaydınız kimse dalga geçmeyecekti.

Dediğim gibi SSD yeni bir SSD ve sorunu ondan kaynaklı değil.

Kronik sorunlu SSD'lerden, tarihi eser HDD'lerden kaynaklı drop yerken de böyle dersin o vakit.

Hiç öyle gözükmüyor, moderatorler açıkçası çok iyi yapmışlar ve dinlenmeleri gerekiyor. Gününün yarısını bir forum sitesinde konu onaylayarak geçirsen ne hissedersin? 1 hafta içinde bu iş sıkıcılaşmaya başlar ve bezersin.

Umarım bu yeni saçmalığa bir ceza eklenir de rahat rahat raporlarız günlerce bu tür konuları.
Moderatörlere asla laf etmedim etmemde emeklerine saygım var iyi günler
Oyun güncelleme falan aldı. Şubatta ben 160 FPS alırken şimdi 100 FPS'e razı geliyorum.

Doğruda geçen haftada başladı bu problem bende.

Dediğim gibi SSD yeni bir SSD ve sorunu ondan kaynaklı değil.

Olsun sen yine donanımını bil, yeni bile olsa SU630 takarsın droplar oluşur misal. Senin durumunda önce işlemci ve ekran kartı yüzdeleri ile sıcaklıkları takip etmek gerekli. Grafik birimi tam kullanılıyorsa farklı, kullanılmıyorsa farklı bir yol çizilir.

Olsun sen yine donanımını bil, yeni bile olsa SU630 takarsın droplar oluşur misal. Senin durumunda önce işlemci ve ekran kartı yüzdeleri ile sıcaklıkları takip etmek gerekli. Grafik birimi tam kullanılıyorsa farklı, kullanılmıyorsa farklı bir yol çizilir.
Amcam taktı kendisi bilgisayar konusunda bilgili biri yani ona güveniyorum bu konularda

Zorla mı yapıyorlar anlamadım ki? Yani istemiyorsa yapmayabilir, yetkinlik veya lisans gibi özel seçmece insanlar değiller. Bunu doktor grevi gibi görmeyin, buradaki gereksiz bir grev.

Yeni konular

Geri
Yukarı