FX 8300 Sistem Oyunlarda Ani FPS Düşüşü

MELİH KIZILCIK

Kilopat
Daha fazla  
Sistemim şöyle:

İşlemci: AMD FX8300 3.3 GHz
Ekran Kartı: Geforce GTX 950
RAM: 8 GB

Herhangi bir oyuna girdikten yaklaşık 5 dakika sonra FPS 100`lerden 20`lere düşüyor ve 40-50 saniye devam ediyor. Ve bunu 5 dakika içerisinde bir tekrar ediyor. Harddiskin bozuk dediler, değiştirdim sorun yine devam ediyor. Yardım eder misiniz? Çıldırmak üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu testi yapar mısın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O zaman bu testi birden fazla yap. Belleklerin yerini değiştirip değiştirip test yap. İkisini de tak yap, yer değiştir yap, tek bellek tak yap.

Son düzenleme:
O zaman bu testi birden fazla yap. Belleklerin yerini değiştirip değiştirip test yap. İkisini de tak yap, yer değiştir yap, tek beşlek tak yap.
Tamam deniyeceğim sağolun.
O zaman bu testi birden fazla yap. Belleklerin yerini değiştirip değiştirip test yap. İkisini de tak yap, yer değiştir yap, tek bellek tak yap.
Sorunu çözdüm teşekkür ederim yardımın için. İşlemci deli gibi ısınıyormuş termal macunu değiştirdim çözüldü.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı