FX 8300 ve R7 370 sisteme Windows sürüm önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sadomadoking

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 10'da devamlı sorun yaşıyorum, 1 gün iyiyse ertesi gün sorunlar çıkıyor. Birini çözüyorum başka bir şey çıkıyor bu sefer de. Sistemim fena değil aslında, oyunlara yetecek sistemim var fakat devamlı kasma, takılma ve FPS düşmesi sorunları yaşıyorum. Zaten Windows 10'un da tasarımı ve teması hoşuma gitmiyor. Sadece öneri istiyorum, Windows 7 mi kurayım yoksa Windows 8 mi? Windows 8.1 demiyorum. Lütfen Windows 10 kur falan demeyin, insan hangi işletim sisteminde kendini rahat hissediyorsa onu kullanmalı bence. İlla Windows 10 kur diyerek sıkmayın insanları. 2 GB RAM olan bilgisayara bile çoğu zaman Windows 10 öneriyorsunuz :) Neyse konuya gelecek olursak hangi sürümü kurmamı önerirsiniz ?

• AMD FX-8300 4.2 GHz
  • MSI 970 Gaming AM3+
  • MSI R7 370 2 GB 256 Bit GDDR5
  • GSKİLL RipjawsX 8 GB Dual Channel DDR3 1866 MHz
  • Kingston V300 60 GB SSD
  • Seagate 7200 Rpm 500 GB HDD
  • WD Elements 1TB Harici HDD
  • Cougar CMX 700W PSU
  • Zalman Z11 Plus HF1
  • Asus VS239 23" LED IPS DVI , HDMI , VGA Monitör

Son düzenleyen: Moderatör:
Lütfen Windows 10 kur falan demeyin
Windows 10 kurun. Zaten oyunda berbat olan bir işlemciye sahipsiniz, DX12 oyunlarda en azından daha rahat olan sisteminizi iyice batırmayın.
Yaşadığınız sorunları iletin çözelim. Yaşadığınız sorunlar, sizin kullanım şeklinizle alakalı muhtemelen. Windows 10, sorunlu bir işletim sistemi değil. Eski bir sürüme geçmenizi önermiyorum.

Windows 10 kurun. Zaten oyunda berbat olan bir işlemciye sahipsiniz, DX12 oyunlarda en azından daha rahat olan sisteminizi iyice batırmayın.
Yaşadığınız sorunları iletin çözelim. Yaşadığınız sorunlar, sizin kullanım şeklinizle alakalı muhtemelen. Windows 10, sorunlu bir işletim sistemi değil. Eski bir sürüme geçmenizi önermiyorum.

Ben size işlemcimin iyiliğini ya da dandikliğini sorduğumu sanmıyorum, ayrıca Windows 10 kurmuyorum devamlı Windows 10 kurun demeyin. 2 GB RAM olan bilgisayara bile Windows 10 kur diyorsunuz, Microsoft size para mı veriyor? Bir şey bildiğinizi sanıyorsunuz ama bildiğiniz yok maalesef biliyormuş gibi 2 yorum yapıp gidiyorsunuz. İyi forumlar size.

Son düzenleyen: Moderatör:
Madem siz iyisini biliyorsunuz, bize neden soruyorsunuz? Kendi bildiklerinizi yapmaya devam edin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı