Fx 8300 vs i3 4160

@envertkt, istediği yazılım desteği çıkartırsa çıkartsın nVidia. Gtx 750Tİ, Fps olarak R9 270'e rakip olamaz. (Tıpkı Rider sınıfının Saber sınıfına rakip olamaması gibi ^^ ) Ne kadar uğraşırsanız uğraşın 1 litrelik kaba 2 litre su koyamazsınız. R9 270 almak çok daha mantıklı olacaktır.

R9 270 ile planetside 2 ve word of tank oynayan var mı? Fps degerleri 1080p de hangi ayarlarda kaç oluyor. Madem o kadar iyi 60 lira daha verip alabilirim. Ama değerler nasıl?

R9 270, World of Tanks'ı ultra ayarlarda 60 Fps üzeri oynatabilecek bir karttır fakat oyun işlemciden tek çekirdek kullandığı için maalesef ekran kartı istenilen performansı veremiyor.

R9 270 ile planetside 2 ve word of tank oynayan var mı? Fps degerleri 1080p de hangi ayarlarda kaç oluyor. Madem o kadar iyi 60 lira daha verip alabilirim. Ama değerler nasıl?
İ3 işlemci ile 4gb ramde 45 fps alıyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uygunsuz üslup
Vukado-82 ve jarox.jamaica intel firmasından ne kadar ücret alıyorsunuz doğruyu söyleyin lütfen. Amd yide çok abartı kötülemişsiniz i3 gibi amd fx 4000 sınıfı işlemciyi gitmişsiniz 8320/50 yi havada tokatlar demişsiniz. Bende fx 6300 var çok memnunum bf4 oyununu full çözünürlükte 70-80 fpsde oynuyorum. Birde öyle bir anlatıyorsunuzki sanki işlemci oyunlarda çokta önemli birşey asıl önemli olan ekran kartı intel de iyi marka amd de iyi marka ama intel alıcaksan bu zamanda en aşağı i5 alıcaksın i3 nedir eskidi artık amd alıcaksanda 6000 serisi alıcaksın ve 100 tlye işlemci fanı alıp overlock yapacaksın. Ben fx 6300 işlemcimi 3.50 ghzden 4.64 ghzye çıkardım. Boşta 42 derece tam yükte 55.

İ3 4160 Kasım 2014 çıkışlı bir işlemci, FX 6300 ise Temmuz 2012. Sence hangisi eskidi? Evet 4160, Fx 8320'yi MMORPG'lerde havada tokatlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı