FX 8320 RX 570 saniyelik FPS düşme sorunu

Selamlar öncelikle sorunumu ileteyim.
İşlemci aldım. Çok uyumlu bu ikili fakat bir sorunum var GTA V akıcı oyunuyorum fakat birkaç saniye FPS 60'dan 20 30 oluyor. Format atmadan öncede böyleydi. Rainbow'da da aynısı oluyo birkaç oyunda böyle. İşletim sistemimi tam yazayım.
FX 8320.
RX 570 Sapphire Nitro.
8 GB RAM.
400 Watt güç kaynağı.
1 TB harddisk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok uyumlu iki parça değil, işlemci darboğazı var gibi görünüyor. Oyun içi değerlerini kontrol eder misiniz.

Çok uyumlu iki parça değil, işlemci darboğazı var gibi görünüyor. Oyun içi değerlerini kontrol eder misiniz.
reis cidden uyuyor ama CSGO da yapmıyordu Garip Garip Sorun olmaya başladı fx 4300 de yapmıyodu nasıl olabilir
asu
PSU kalitesiz ve yetersiz görünüyor. Ankartın nedir? ve sıcaklıkları kontrol eder misin?
asus lx3

CS:GO'da yapmaması normal çünkü CS:GO işlemci tabanlı bir oyun. PSU kalitesiz gibi ve darboğaz olma ihtimali çok yüksek.
Reiscim Yoktu diyorum formattan önce yeni işlemci aldığımdada yoktu formattan sonra Csgoda Drop Oldu Gta V de devam ediyodu
CS:GO'da yapmaması normal çünkü CS:GO işlemci tabanlı bir oyun. PSU kalitesiz gibi ve darboğaz olma ihtimali çok yüksek.
İşlemciden Darboğaz olma İMkanı 0 bu ikili çok uyumlu Muhtemelen PSU dan olabilir

Hangi driver sürümü yüklü?
son sürüm yüklüde reis eski driver yükledim gene aynı sorun. lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyim
PSU yetersiz. Ve işlemci de öyle darboğaz olduğunu düşünüyorum. Afterburner ile değerleri atabilir misiniz?
reiscim ilk önce nasıl atacağım? afterburner da değer gösterme yok bende.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı