FX 8320 Sistem

Anıl DİRNİK

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Recep Baltaş'a paylaştığı bilgilerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum öncellikle.

Şimdi gelelim...
  • Amd Fx-8320 8 cekirdek 3.5Ghz 16mb Cash bellek işlemci
  • Asus R9 270X 2GB 256BİT gddr5 hdmı ekran kartım var
  • 500 hard dısk seagate 7200rpm
  • 2x 4 gb ddr3 1333 cl9 kingston ram
  • Asus m5a97 le r2.0 anakart
League of Legends oyunu oynuyorum bu bılgısayarı oyun oynamak ıcın almıstım fakat oyuna gırdıgımde 350 FPS ile baslıyorum fakat yaklasık 10 sn sonra 200 150 100 FPS'e kadar dusuyor. Biosunun en son surumunu kurdum hatalıydı bır oncekı surumune cektım Biostan hic bir ayar yapmadım . Anakart cdsinden ÇİPSET-AUDİO-LAN-ASMEDİA 3.0 USB şunları yukledim . . . Sorunum PROGRAMSALMI ACABA?
&YÜKLEMEDİKLERİM&
(Utilites Bölümü) (Make Disk Bölümü)
All Suite II AMD AHCI/RAID Driver Disk
Asus Cpu Z
Asus WebStorage
Asus Boot Setting
Adobe Reader X
Disk Unlocker
DAEMON TOOLS PRO
Winzip
AMD OverDrive Utility (AOD)
RealPlayer

(Manual Bölümü)
ASUS Motherboard Installation Guide
ASUS Motherboard Utility Guide
NORTON Internet Security User Guide
ASUS WebStorage User's Manual
REALTEK HD Audio User's Manual
DİSK Unlocker User's Manual

Eğer FPS'nizin aniden 100'den 10'a düşüp tekrar düzelmesi gibi "FPS drop"lar yaşamıyorsanız bir problem yoktur. Oyun başından itibaren veriler işlendikçe ve işlenecek veriler arttıkça ekran kartının verebileceği FPS de düşecektir. Bu normal bir durum.

Kaldı ki monitörünüz 60Hz ise zaten 60 FPS'den yukarısı ekranınıza gelmeyecek. 100FPS almanız demek, bu oyun için elinizde kullanamadığınız fazla fazla güç olması demek. Bu durumda 100FPS'den de fazlasını beklemek amaçsız bir eylem.

Ayrıca Lol'ün ayarlarından FPS sınırlanma özelliğini "limitsiz"e almanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı