FX 8320 Sistem

Daha uygun fakat işlemci daha iyi. İstersen ekran kartını yükseltebilirsin.

Dosya Ekleri

• ds.png
    ds.png
    36,7 KB · Görüntüleme: 223
Dediğim gibi benim dediğim sisteme gtx 960 koyabilirsin. 2600TL Kadar olacaktır. Üstünede 400 tl lik bir monitör harika olur.
En pahalılarını seçmeye çalışma f/p olanları seç.

@Hakan Turan verdiğin bilgiler için teşekkürler sende söylediğinde haklısın ama videoda adamın aldıgı fps artışın bir düşünmekte fayda var normale göre % 20 fazla fps artışı almış soğutucu ve psu iyiyse pek zarar göreceğini zannetmiyorum zaten söylediyim o o.c işi her yiyidin harcı değil mesela ben oclu ürün alsam 100 tl koyup 6600 k alırdım ama 3.2 turboyla 3.7 bir oyuncu için ideal sayılar pek düşünmem 1-2 sene sonra baktım olmuyor i7 6700 k ya geçerim @Mehmet Yusuf Demir eyer oyunlardan memnunsan aldıgın ghz değeri yetiyor kasmıyorsa ki kasacağını zannetmiyorum daha erken biraz daha güncelleme gelsin zaten ocun yolunu açarlar sonuçta adamlar k ibaresini satış yapmak için koyuyor 1-2 sene sonra bunun yolu açılır idare et
İyi fikir. Zaten oyunlarda herhangi bir kasma yaşamıyorum. İntel işi tam bağlayana kadar sabretmek lazım.

aynen sonra işlemciyi yakarsın aman ha :)

arkadaşlar bilgisayara kablosuz klavye ve mause almayı düşünüyorum bir zararı olur mu ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı