FX 8320 Sistem

vaz geçtim Everest Rampage Kb-r01 Makro Klavye & Everest Sm-700 Usb Mouse 890 - n11.com şu ürünü aldım fiyat performans terk :)
birde sorum oalcak işlemci kutusunu açmadım açıkçası monitör gelmeden kasanın kurulumu yapmak istemiyorum sendede aynı işlemci var acaba içinden macun çıkıyormu ?
Evet işlemcinin içinden macun çıkıyor. Ve klavyenizden pek bir şey beklemeyin. 60 Tl ona verileceğine 80-90 tl verip ömürlük klavye mouse almak var. Ama yine de sıkıntı çıkarmaz birkaç yıl hayırlı olsun :) .

@Hakan Turan teşekkürler ilk bilgisayarı casper masa üstü almıştm klavyesi 6 yıl geçmesine rağmen sağlam şans işi birazda kullanımlada alakalı ama görünüs fiyat süper iptal ettim Muhteşem Oyuncu Seti Macro ( Mousepad Hediyeli ) 793 - n11.com bu ürünü alacam mause daha saglam padde veriyor kulaklıkta
Everest almayın o fiyata. Eğer bütçe o kadarsa bunu alabilirsiniz;
A4 TECH KX-2810BK KABLOLU GAMER KLAVYE MOUSE SET
Ne kadar uzun zaman kullansanızda, dayanıklılıkla beraber verdiği histe önemlidir. A4 Tech çok iyi bir firmadır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı