FX 8350 bilgisayarı alınır mı?

berdan1269

Centipat
Merhaba arkadaslar arkadasımdan kasa almayı düşünüyordum fakat performansı hakkında cok fazla bilgim olmadıgı için sizden yorum yapmanızı istiyorum.
Sistem: -8 GB DDR4 RAM
-AMD FX8350 4.0GHz işlemci
-
ASUS HD5450 GDDR3 1GB 64 Bit ATI Radeon

Bulunmaktadır. Gündelik işlerim için, Java'da veya Unity'de kod yazabilmek için, arada bir CS:GO GTA 5 falan atabilmek için yeterli bir sistem midir?
Şimdiden teşekkürler
Fiyat olarak 1000TL istiyor kendisi
Fiyatın ucuz veya pahalı oldugunu bilmiyorum fakat fiyat ucuz ise bu fiyata bunu alıyorsun al demeyiniz lütfen cünkü ben benim işime ne kadar yarıycak onu merak ediyorum

Merhaba arkadaslar arkadasımdan kasa almayı düşünüyordum fakat performansı hakkında cok fazla bilgim olmadıgı için sizden yorum yapmanızı istiyorum.
Sistem: -8 GB DDR4 RAM
-AMD FX8350 4.0GHz işlemci
-
ASUS HD5450 GDDR3 1GB 64 Bit ATI Radeon

Bulunmaktadır. Gündelik işlerim için, Java'da veya Unity'de kod yazabilmek için, arada bir CS:GO GTA 5 falan atabilmek için yeterli bir sistem midir?
Şimdiden teşekkürler
Fiyat olarak 1000TL istiyor kendisi
Fiyatın ucuz veya pahalı oldugunu bilmiyorum fakat fiyat ucuz ise bu fiyata bunu alıyorsun al demeyiniz lütfen cünkü ben benim işime ne kadar yarıycak onu merak ediyorum
Bildiğim kadarıyla Am3+ platformunda ddr4 ram olmuyor. ddr3 olamasın o

Hocam ekran kartı zayıf o ekran kartının ederi 100 TL dir.

Yetmez hocam sizin ihtiyacınız için RX 560 veya GTX 750 Tİ gibi ekran kartlarıyla rahat edersiniz.

Bir ay once degistirdigim bilgisayarimda ayni islemci vardi. Rx 480 8gb fx 8350 ve 8 gb ram ile yeni oyunlarin cogunu 1080p dusuk ayarlar da 80 ila 100 fps ortalamasinda oynuyordum.

Şuan kullandığım leptopda
-4gb Ddr3 ram
-İntel celeron 1000m 1.8ghz
-İntel Hd Graphics 1756mb ekran kartı
bulunmakta ona kıyasla kaç kat daha performanslı olur veya dediğim gibi işlemcisi iyi oldugu için bir yandan unityde kod yazarken diğer yandan internette araştırma yapabilir miyim ? cs go low ayarlarda kac fps alırım kısaca bana ne kadar yarar
Bir ay once degistirdigim bilgisayarimda ayni islemci vardi. Rx 480 8gb fx 8350 ve 8 gb ram ile yeni oyunlarin cogunu 1080p dusuk ayarlar da 80 ila 100 fps ortalamasinda oynuyordum.
Ekran kartım sizinki gibi değil fakat low ayarlar olması sorun değil dediğiniz şekilde güncel oyunları 60 fps üstü alabilir miyim (Kullanılan kasa 8 fanlı bir kasa )
Yetmez hocam sizin ihtiyacınız için RX 560 veya GTX 750 Tİ gibi ekran kartlarıyla rahat edersiniz.
Ekran kartı İntel hd fraphics familyden bile kötü mü ya ?

Yeni konular

Geri
Yukarı