FX 8350 - HD 7950 Sistem kaç yıl gider?

FX 8350 - HD 7950 SİSTEM YENİ NESİL OYUNLAR İÇİN İYİMİ

• Oy verenlerin toplamı
    24
R9 280 HD7950 nin yeniden isimlendirilmesiyle ortaya çıkan bir kart.Hatta R9 280 biosu yükleyebiliyorsunuz.
Kısaca HD7950 GTX960 değeri bir kart diyebiliriz yani hiç değiştirmeye gerek yok gayet güzel daha ultra-high-normal olarak 2 sene gideri var.

Sapphire marka kartları oldukça uzun bir süredir kullanıyorum fakat ne zaman OC işine girdiysem elimdeki kartların çoğunda sorunlar çıkmaya başladı. En son kullandığım HD 7950 kartı sorunsuz bir şekilde uzun bir süre kullandıktan sonra biraz OC yapmayı denedim ve kart iflas etti. Belki kendi hatamdan böyle bir durum oldu fakat uzun bir süre kullandıktan sonra Sapphire ve HD serisine bir daha dönmeyi hiç düşünmüyorum. Kartın özelliklerine gelecek olursak bu kart aslında bazı durumlarda yüksek performans verebilen bir kart. Kullanan biri olarak söylüyorum eğer Oyunların görüntü ayarları seçenekleri ile deneme yanılma yöntemi ile iyi uğraşıyorsanız ufak ayar düşürmeler ve yükseltmeler ile 2-3 sene daha sizi net götürür.

FX 8350 kullanıcısı olarak da bu kartın performansını asıl DirectX 12 tam oturduğunda göreceğiz. Vaad ettiklerine göre 8 çekirdeğin performansı büyük bir miktarda artacak. Bu işlemciyi 2 senedir oc yaparak kullanıyorum ve bir tür hasar veya bozulma olmazsa uzun bir sürede değiştirmeyi düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı