FX 8350 + HD 7950 Sistem Nasıl?

Arkadaşlar tekrardan merhaba, birkaç haftadır araştırıyorum. FX 6300 gtx 770 e darbaoğaz yapıyor diyor çoğu forum. Fx 8350 + gtx 770 alırsam fiyat artıyor. Ben de ya fx 8350 +gtx760 ya da fx 6300 + gtx 770 alacağım ama darboğaz olayından korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım ? @Recep Baltaş Abi senin 2600tl monitör dahil amd sistem önerin nedir lütfen cevap verir misin ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amd işlemciler yerine aynı fiyata alınabilecek i5 işlemciler tercih edilmelidir. Amd için fan da alınacağı için i5 4670k ile aynı fiyata geliyor. Intel her zaman daha iyidir. Ben Amd kullanıyorum memnunum ama İntel daha dayanıklı ve daha stabil işlemciler üretiyor. Daha hızlı işlem yapması sayesinde harcanan zamandan tasarruf sağlıyor. Amd'nin avantajlı yanı O.C. potansiyelinin yüksek olması. Amd FX 8350 5 ghz'e kadar O.C olabiliyor ama bu değer İ7 4770k'nın O.C.siz hızına bile yetişemiyor. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı