FX 8350 için soğutucu tavsiyesi

Awestic

Hectopat
Daha fazla  
AMD FX 8350 işlemcinin stok fanından kurtulma zamanı geldi benim için bir tavsiyesi olan varsa yazarsa sevinirim. Benim düşündüğüm;

COOL MASTER HYPER 212EVO 775/1155/56/1366/2011&AM2+AM3/AM3+/FM1 İŞLEMCİ SOĞUTUCU

ağır yükte sessiz ve iyi soğutan PC ömründe gidebilecek tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu beni götürür mü onun hakkında yorum yaparsanız da sevinirim. (Ağır yükten kastım yeni-güncel oyunlar.)

Sapphire r9 280x vapor-x 3GB DDR5 ekran kartımın dün itibariyle bir fanını kaybettim(çalışmıyor). Bunun yerine alabileceğim tavsiye ettiğiniz bir fan var mı? (Tek fanla idare edilmiyor boşta 48-52 derece arası.) Ekran kartının fanı 85mm bunu bulmak çok zor sanırım çıkma vs düşmesi gerekiyor birde 85mm yerine 80mm takılabilir mi? Vatanda 80mm fanlar mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartı garantiye yollayın orada takarlar, kartınızın GPU'su falza güç tüketen ve ısınan bir GPU, fanı bozukken pek zorlamayın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı