FX-8350 ve R9 280 Sistem değerlendirmesi

Kardeşim önerdiğim sistem bu bütçeye alınabilecek en iyi sistem hiç bir kısma yapma! Böylece al, şimdiden hayırlı olsun.

Sistemi sinerji toplar'mı bilemiyorum, sistem toplama rehberlerini izleyerek kendinde toplayabilirsin. Kendini'de geliştirmiş olursun :)

Toplam tam 3600 TL Yapıyor. Almalı mıyım?
Sistem.png

İşte budur dostum :D Kesinlikle her yönden albenisi var. Şimdiden hayırlı olsun.
Çok teşekkür ederim kardeşim. Önceki sistemime oranla daha güzel olduğuna kesinlikle eminim. Demekki neymiş akıl akıldan üstündür :) Çok saol. :)

Sistemi sinerji toplar'mı bilemiyorum, sistem toplama rehberlerini izleyerek kendinde toplayabilirsin. Kendini'de geliştirmiş olursun :)
Kendime pek güvenmiyorum. Aslında technopat ın birçok toplama videosunu izledim. Nerdeyse hepsini ama kendime güvenmiyorum. Sinerji müşteri hizmetlerini aradım. Montaj işleminin yapılıp özle kutu zart zurtunun konup bana iade edileceğini söylediler. 2 3 gün içinde elimde olurmuş. Umarım montaj sağlam ferah ve güzel olur :)

@Silinen üye Rica ederim dostum @Nqvelist 'in sistemi bende öneriyorum ekran kartından kısmana gerek yok.
Yeni sistem sence nasıl kardeşim? Ben gayet beğendim. Hoşuma gitti. Umarım işlemci performansı ekran kartının performansını karşılar. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı