FX-8350 ve R9 280 Sistem değerlendirmesi

SkullSword

Hectopat
Daha fazla  
Gençler ben bir sistem topladım. Laptoptan masaüstüne geçiş yaptığım için toplam 13 parça aldım. 3.500 lira tutarı var. Değerlendirirseniz sevinirim.
  • High power psu (600w bronze)
  • Seagate Barracuda 1TB Sabit disk
  • Frisby FX2 Oyuncu klavyesi
  • Amd FX8350 (Geleceğe yatırım)
  • Logilink HS0011 Kulaklık
  • Cooler Master Hyper T4 CPU Soğutucu
  • Bloody v5 Oyuncu mause
  • MSİ R9 280 Ekran kartı
  • Zalman Z3 PLUS KASA
  • AOC e2470Swda 23.6 inç. 5ms
  • Kingston (4x2) HyperX Fury Blue (1600 Mhz ama 1866 Yapmayı planlıyorum)
  • Kingston 240GB SSD V300
  • MSİ 970 GAMİNG Motherboard

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle bu sistem alınmalı! Oyun ekipmanlarını daha sonra parça parça alırsın. Sinerjiden ;
En iyi seçim.PNG

@Silinen üye Evet ancak millet yeni yeni çift çekirdekten 4 çekirdeğe geçiş yapıyor. 8 çekirdek tabanlı oyunların çıkmasına en az 5 yıl olduğunu varsayarsak FX 8350 çöp olduğunda belki 1-2 tane 8 çekirdek tabanlı oyun görürüz :)

Sinerji Bilgisayar
Saol kardeşim :)

@Silinen üye Evet ancak millet yeni yeni çift çekirdekten 4 çekirdeğe geçiş yapıyor. 8 çekirdek tabanlı oyunların çıkmasına en az 5 yıl olduğunu varsayarsak FX 8350 çöp olduğunda belki 1-2 tane 8 çekirdek tabanlı oyun görürüz :)
Haklısın kardeşim. Ben de bu sistemi bırakıp i5 4690 gtx 960 lık bir sistem yapmayı planlıyorum. Yukarda paylaşıma göre yapıcam inşallah olur :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı