FX 8350 ve RX 570 sistem yük altındayken ekran gidiyor

FeveraN_06

Centipat
arkadaşlar başlıkta yazdığı gibi bir sorun yaşıyorum.
GTA San Andreas veya GTA 5 fark etmiyor, oyun oynarken bazen 1 saat sonra bazen 10 bazen 3 dakika sonra ekran birden gidiyor no signal uyarısı geliyor ve 1 saniye sonra ses dırrrrrrrr diye takılıyor 2-3 dakika sonra da bilgisayar otomatik reset atıyor.
Ekran kartını değiştirip başka ekran kartında denedim yine aynı hata var.
120GB Samsung Evo 850 SSD var ve Seagate 1.500GB harddisk var ikisinde de sistem kurulu olduğu için teker teker ikisini de denedim halen aynı hatayı alıyorum.
PSU'dan anakarttan ve işlemciden şüpheleniyorum, sizce sorun hangi parçada? Çözüm öneriniz var mı?
Sistemimdeki bütün parçalar 2. el...

Sistemim:
Anakart:
ASUS M5A78L-M LX3 AMD 760g Ddr3 1866MHz D-Sub 16x AM3+ Matx (Biraz sorunlu bir model olmasıyla ünlüdür)
İşlemci:
AMD FX 8350 X8 4.0 GHz 16MM AM3+
RAM: 12 GB 1800MHz/ 8+2+2/ 8'lik Kingston diğerleri soğutuculu ama hangi marka hatırlamıyorum.
Ekran kartı:
Sapphire Pulse AMD Radeon RX570 8GB 256Bit GDDR5 (DX12) Ekran Kartı
PSU: Nagas 500W biraz dandik gibi sorun bu parçadan olabilir,

Yardımcı olacak arkadaşların ilgilenmesini rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar başlıkta yazdığı gibi bir sorun yaşıyorum.
GTA San Andreas veya GTA 5 fark etmiyor, oyun oynarken bazen 1 saat sonra bazen 10 bazen 3 dakika sonra ekran birden gidiyor no signal uyarısı geliyor ve 1 saniye sonra ses dırrrrrrrr diye takılıyor 2-3 dakika sonra da bilgisayar otomatik reset atıyor.
Ekran kartını değiştirip başka ekran kartında denedim yine aynı hata var.
120GB Samsung Evo 850 SSD var ve Seagate 1.500GB harddisk var ikisinde de sistem kurulu olduğu için teker teker ikisini de denedim halen aynı hatayı alıyorum.
PSU'dan anakarttan ve işlemciden şüpheleniyorum, sizce sorun hangi parçada? Çözüm öneriniz var mı?
Sistemimdeki bütün parçalar 2. el...

Sistemim:
Anakart:
ASUS M5A78L-M LX3 AMD 760g Ddr3 1866MHz D-Sub 16x AM3+ Matx (Biraz sorunlu bir model olmasıyla ünlüdür)
İşlemci:
AMD FX 8350 X8 4.0 GHz 16MM AM3+
RAM: 12 GB 1800MHz/ 8+2+2/ 8'lik Kingston diğerleri soğutuculu ama hangi marka hatırlamıyorum.
Ekran kartı:
Sapphire Pulse AMD Radeon RX570 8GB 256Bit GDDR5 (DX12) Ekran Kartı
PSU: Nagas 500W biraz dandik gibi sorun bu parçadan olabilir,

Yardımcı olacak arkadaşların ilgilenmesini rica ediyorum.
Merhaba. MSI Afterburner yazılımını indirip oyun içersindeki sıcaklık değerlerinin resmini yollar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı