FX X8 8320 Sistem Topladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

54kadir

Hectopat
Daha fazla  

Arkadaşlar sistemi topladım. Oyun ve gündelik işler için kullanacağım. Oyun videosu falan çekmem çeksem bile yani ayda yılda 1 çekerim. İntel seçicektim fakat render vb ağır işlerle işim olmayacağı için böyle bi işlemci seçtim. İntel seçseydim ram kasa ve ekran kartından kısılacaktı. Bu kasa beni kaç yıl götürür ? Yani sadece oyun amaçlı değil birden fazla program açıp kasmıyacak birden fazla sekmede kasmaması gibi falan.
Birde yanılgılarım var yaz geldiği için evde pek olamayacağım sizce sistemi şimdi mi toplamak daha iyi yoksa eylül ayı gibi mi ? Fiyat açısından ozaman ne gibi değişimler olur ? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
R9 280x ileriye dönük değil mi ? Yani 384 bit ve 3 Gb olmasından dolayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki. Onun haricinde değiştirmem gereken bir bileşen var mı ? Kasa , güç kaynağı , işlemci ?

GTX 770 almalısın. Kasa olarak ise 400R' ın güç kaynaklı modelinden almaya çalış.

Ya Allah ' ım ne yapmaya çalışıyorsun ? O bütçeye 400r mı gider ? Yarım milyar sadece kasaya mı versin. ?

Arkadaşın kenti topladığı sistemde kasa + güç kaynağı 396 TL ediyor. 400R her bakımdan çok daha güzel bir kasadır. Corsair 400R 485 TL. Bu fiyata alınabilecek en iyisi. 89 TL daha eklerse alabilir. Çok fazla para eklemesine gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı