FX6300 Tabanlı Sistem Toplama

Hocam ben bu sistemi dizdim kasa ve HDD benim elimde var. Bendeki işlemci ve anakartı iade edip bu sistemi alsam olur mu ya da işlemci 4460 mı daha iyi yoksa yeni çıkan olan işlemcimi daha iyi ona göre alayım?

VvO15R.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam o zaman ben yarın iade işlemlerine başlayıp önerdiğiniz siteden alış verişi tamamlarım umarım site güvenlidir.

27-Konulara eklenen resimler sadece sosyal e yüklenmelidir. Hızlıresim vb. servisler yasaktır.

Öncelikle kuralları okumanızı tavsiye ederim.

Tavsiye istiyorsunuz, neden Amd tabanlı sistem istediğiniz sorulduğunda polemiğe girmek istemediğinizi söylüyorsunuz sonrasında işlemciyi gidip alıyorsunuz acaba kötümü yaptım iade edeceğim yeni tavsiye istiyorum diyorsunuz, yaptığınız saygısızlıktır.

Olabilir kardeşim illaki intelcileri biliyorsundur. Onlara sinir olduğum için intel tavsiyesi pek istemiyordum fazla fiyat farkı olmadığını görünce intel almaya karar verdim saygısızlık yaptığımı zannetmiyorum ki zaten buraya fikir almak için kaydoldum 100 madde kural okumak için değil fikrimide aldım arkadaşıma ilgisi için teşekkür ediyorum modunuzdan yada modsan senden beni banlamanı rica ediyorum kardeşim çünkü ben bu forumda 1 yılda kalsam, modda olsam girip kural ezberlemem.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı