FX6300 Tabanlı Sistem Toplama

Nexsium

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bu konu için kaydoldum. Kasaya sığar sığmaz muhabbeti var, ekran kartları için darboğaz olayı var. Bir de kesin bilgi almadan sipariş vermek istemedim sistemimi az buz tanıtayım.
  • İşlemci: AMD FX-6300
  • Anakart: Gigabyte 970A
  • PSU: 750w 80+ bronze
  • RAM: HyperX 8 GB
  • HDD: WD 1 TB

Sistem bu şekilde, almak istediğim ekran kartı Asus Nvidia GTX 970 4GB. Sistemde darbogaz yapar mi ya da sistemin bir sıkıntısı var mı? Ekran kartı haric bütün parçalar elimde, henüz monte edilmedi. Ekran kartinda karar kılamadım, yardimci olursaniz sevinirim. Şimdiden tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, bu konu için kaydoldum. Kasaya sığar sığmaz muhabbeti var, ekran kartları için darboğaz olayı var. Bir de kesin bilgi almadan sipariş vermek istemedim sistemimi az buz tanıtayım.
  • İşlemci: AMD FX-6300
  • Anakart: Gigabyte 970A
  • PSU: 750w 80+ bronze
  • RAM: HyperX 8 GB
  • HDD: WD 1 TB

Sistem bu şekilde, almak istediğim ekran kartı Asus Nvidia GTX 970 4GB. Sistemde darbogaz yapar mi ya da sistemin bir sıkıntısı var mı? Ekran kartı haric bütün parçalar elimde, henüz monte edilmedi. Ekran kartinda karar kılamadım, yardimci olursaniz sevinirim. Şimdiden tesekkurler.
Bütçe ne kadar ?

Bütçe hesabı yapmadım ben dostum.Yazdığım parçalar elimde zaten.Sadece ekran kartı kaldı bu sisteme uygun ekran kartı alacak GTX 960 GAMİNG 4G düşündüm.Sizde darboğaz sorunu olurmu yada bir öneriniz varmı?

Bütçe hesabı yapmadım ben dostum.Yazdığım parçalar elimde zaten.Sadece ekran kartı kaldı bu sisteme uygun ekran kartı alacak GTX 960 GAMİNG 4G düşündüm.Sizde darboğaz sorunu olurmu yada bir öneriniz varmı?
Eski bir model işlemci'yi neden tercih ediyorsunuz ?

Intel al diyeceksen usta hiç polemiğe girmeyelim. AMD FX-8320 almayı planladım kartla ilgili bir sıkıntıdan dolayı alamadım.

Benim işlemciyi iade edip bu işlemciyi almamı önerirmisiniz işlemci için bütçem 450 TL
Intel Skylake Core i3 6100 3.7GHz 3Mb Cache LGA1151

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı