FX8320 GTX 770 ve Watch Dogs

Fakat şu anda R7 265 bile Watch_Dogs ultra ayarda açmakta buyrun videosu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizin yanlışınız olabilir ekran kartı ile ilgili Watch_Dogs Ultra oyun performans videoları bulunmakta biraz araştırıp izlerseniz anlıyabilirsiniz. :)
Oyunu açabildiğinizden bile şüpheliyim. Oyunu bitirmiş olmasam inanırdım bu dediklerine. Texture detayları açabilmeniz için 3 gb vram belleğine ihtiyacınız var.
watch-dogs-pc-full-settings-1.png

@monaktus sisteme sahip olan arkadaşım var Battlefield 4, Crysis 3, Watch_Dogs gibi oyunları Ultra'da oynamaktadır. İsterseniz yönlendirtebilirim.
Gördüğümemi inanırım arkadaşına mı? Textures detayı hariç diğer ayarları ultra yapabiliyorsunuz. Bu da grafik ayarlarının ikinci sayfasının görünümü. Kendi ekran kartım için konuşayım burdaki ayarlarıda ultra-high karışık oynuyabiliyorsunuz. Bahsettiniz ultrada oynuyorum dediği ayarlarda büyük ihtimal bunlardır. Oyundaki optimizasyon sorunları nedeni ile hepsini gtx 770 ile ultra yapınca takılmalar meydana geliyor.
Textures detayının ne olduğunu bilmiyorsanız araştırmanızı öneririm.
Watch-Dogs-tutorialbasket.com-graphics-setting.png

Adam 780 Ti ile 40 FPS'ye Watch Dogs'u ultra ayarlarda oynuyor. Benim ise sadece Textures high'da iken 35-40 fps. Oyun zaten optimizasyon özürlü. :mad:

@monaktus ben her zaman belgelere inanırım, buyrun buda ekran kartının ultra performansı;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı