FX8350 uyumlu anakart tavsiyesi

Adım Fatih

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
E-Ticaret
Arkadaşlar merhaba, başlıkta belirttiğim gibi bir anakart arıyorum. M5A97 Evo anakartımın çipi yanmış söylendiğinde göre. Anakartlara hiç hakim olmadığım ve konuyla ilgili güncel mesaj bulamadığım için bu konuyu açmak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

970 çipsetli anakart alabilirsiniz, anakart modeliniz de 970 çipsetinde zaten. 990FX çipsetleri de var ama onlar normal kullanıcı için gereksiz. En ucuz 970 çipsetinden bulmaya bakın bence. 400₺ bile fazla ama bulunursa 400₺ verin en fazla. Görüşlerim bu kadar, sormak istedikleriniz olursa alıntılayın veya etiketleyin. İyi Sosyaller.

970 çipsetli anakart alabilirsiniz, anakart modeliniz de 970 çipsetinde zaten. 990FX çipsetleri de var ama onlar normal kullanıcı için gereksiz. En ucuz 970 çipsetinden bulmaya bakın bence. 400₺ bile fazla ama bulunursa 400₺ verin en fazla. Görüşlerim bu kadar, sormak istedikleriniz olursa alıntılayın veya etiketleyin. İyi sosyaller.

Merhaba, 970 çipsete sahip 0 ürün bulabilir miyim? İkinci el sitelerinde de aramalar yapıyorum, eğer direkt şunu tavsiye ederim dediğiniz bir marka model var ise daha iyi olur benim için. Ben işin bu kadar maliyetli olacağını düşünmemiştim, benim anakartı 350 liraya satıyorlar 2. el olarak. Bahsettiğiniz rakam 2.el için mi?

Merhaba, 970 çipsete sahip 0 ürün bulabilir miyim? İkinci el sitelerinde de aramalar yapıyorum, eğer direkt şunu tavsiye ederim dediğiniz bir marka model var ise daha iyi olur benim için. Ben işin bu kadar maliyetli olacağını düşünmemiştim, benim anakartı 350 liraya satıyorlar 2. el olarak. Bahsettiğiniz rakam 2.el için mi?
Evet, ikinci el fiyatı. Sıfır 970 çipsetini geçin FX dönemine ait parça bulmanız oldukça zor. Sıfır denilenler ise temiz kullanılmış ürünlerdir, emin olunuz. Anakartınızı yakından inceleme ve kısa süre de kullanma şansım oldu, tekrar bulabilirseniz iyi olur. Gigabyte 970A-UD3 serisi de güzeldir ama MSI pek tavsiye etmem bu çipset üzerinde.

Hocam bence alın. Piyasa bu aralar garip. H61 anakartlara bile 400 TL istiyorlar.

Geri
Yukarı