FX9590 Isınma Sorunu

evagrubu

Hectopat
Daha fazla  
Fx 9590 işlemcinin yanında su soğutma ile gelen sürümünü satın aldım. Bilgisayara Windows yükleyip test etme imkanım olmadı ama BİOS menüsünde işlemci sıcaklığı 40 derece gözüküyor. Su soğutma ile boşta iken bu sıcaklık bana çok fazla geldi. Bir yardımcı olursanız iyi olur Recep Baltaş.

40 derece boşta iken normal bir değer. Yük altında ki değerleride paylaşır mısınız ?

Yük altında test etmem yakın bir zamanda mümkün olmayacak. Bilgisayarı servise gönderdim. Bilgilendirme için teşekkürler. En yakın zamanda yük altında test edeceğim.

Bios güncellemesinden sonra sorun ortadan kalktı yardım ettiğiniz için teşekkürler.

Bios güncellemesi yaptım. Şu anda yük altında 50 derece işlemci sıcaklığı yani çözüldü ama anakart sıcaklığı 98 derece başka bir forumda bu normal denmiş. Gerçekten normal mi?

Ana kart sıcaklığı 98 mi fahrenheit olmasın o sıcaklıkta o pc'nin çalışıyor olması çok şaşırtıcı. Bence bir yanlışlık olmalı. 98 derece hiç olası değil.

Birde aıda64 de denedim tamam 40 dereceymiş anakart sıvaklığı.

Şimdi ise aux 100 derece. Amd pişmanlıktır. Aynı zamanda oyun oynayınca donuyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı