G-loot nedir?

Hesap açtım ama 2 Euro hesaba yatmadı kaç gün sürüyor hesaba paranın yatması.
bonus 2euro veriyolar bana vermediler

Son düzenleme:
Hocam 90 euro kaç günde yattı? Ben de denemeyi düşünüyorum.
Hocam genelde bunların olayı 40 gün en az bekletmek parayı.Anormal bir şekilde -bug veya hile veya smurf- kazanılmamış olmasına bakıyorlar paranın.Sonra iş bankaya kalıyor. Genelde 1 haftadan kısa bir şekilde yatırır bankalar. Bu arada son yaptığım çekim de elime ulaştı haberiniz olsun.

Hocam genelde bunların olayı 40 gün en az bekletmek parayı.Anormal bir şekilde -bug veya hile veya smurf- kazanılmamış olmasına bakıyorlar paranın.Sonra iş bankaya kalıyor. Genelde 1 haftadan kısa bir şekilde yatırır bankalar. Bu arada son yaptığım çekim de elime ulaştı haberiniz olsun.
Parayı almak için G-loot bizi başka bir uygulamaya kayıt için yönlendiriyor. Bu uygulama bizden kimlik fotografını atmamızı istiyor. Böyle birşey yapmak ne kadar doğru ? Ne kadar güvenilir ?

Parayı almak için G-loot bizi başka bir uygulamaya kayıt için yönlendiriyor. Bu uygulama bizden kimlik fotografını atmamızı istiyor. Böyle birşey yapmak ne kadar doğru ? Ne kadar güvenilir ?
Şöyle söylemeliyim bu uygulama zaten dünya çapında kullanılan kimlik doğrulama uygulaması(Yoti). Ayrıca milyonlarca indirmesi de var. İnsanların free coin olayını suistimal etmemesi ve birden çok hesap açmaması için yapılmış bi uygulama. Ayrıca kendileri de isteyebilirdi bu bilgileri ama yanlış anlaşılma olmasın diye bu uygulamayı kullanıyorlar. Hatta doğru biliyorsam ikametgah ve sürücü belgesi de yeterli oluyor.

Arkadaşlar bir arkadaş bana G-Loot sitesinden CS:GO'dan para kazandığını söyledi. Gerçekten para kazanılıyor mu ve güvenli bir sitemi?
doğrudur . ordan skin yani silah kaplamaları çıkıyor onları steam topluluk pazarında satıyoruz . fakat steam de 5 dolar harcamak gerekiyor oda 40 - 45 tl arası bişey oluyor doların gidişatına bağlı

Geri
Yukarı