G-loot nedir?

Manter_x

Decapat
Arkadaşlar bir arkadaş bana G-Loot sitesinden CS:GO'dan para kazandığını söyledi. Gerçekten para kazanılıyor mu ve güvenli bir sitemi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün yükledim. Gerçek. 20 Dolar olduğunda çekiyorsun, 2 Dolar avans veriyorlar. 1 Dolar karşılığı etkinliğe katılıp kazanırsan 3 Dolar kazanıyorsun, bu şekilde katlaya katlaya kazanıyorsun. Huawei ve Intel sponsor, güvenilir bence.

Dün yükledim. Gerçek. 20 Dolar olduğunda çekiyorsun, 2 Dolar avans veriyorlar. 1 Dolar karşılığı etkinliğe katılıp kazanırsan 3 Dolar kazanıyorsun, bu şekilde katlaya katlaya kazanıyorsun. Huawei ve Intel sponsor, güvenilir bence.
Sistem nasıl yürüyor biraz bahseder misin? Sırası ile ne yapmak lazım?

Sistem nasıl yürüyor biraz bahseder misin? Sırası ile ne yapmak lazım?
Uygulamasını yüklüyorsunuz, siz oyun oynarken arkada çalışıyor ve killlerinizi sayıyor, katıldığınız meydan okumayı kazanırsanız ödül sizin oluyor. Bileğiniz kuvvetliyse 1-2 haftada 20 Dolar kazanıp parayı çekebilirsiniz. Websitesinde bayağı açık bir şekilde anlatıyor.

Uygulamasını yüklüyorsunuz, siz oyun oynarken arkada çalışıyor ve killlerinizi sayıyor, katıldığınız meydan okumayı kazanırsanız ödül sizin oluyor. Bileğiniz kuvvetliyse 1-2 haftada 20 Dolar kazanıp parayı çekebilirsiniz. Websitesinde bayağı açık bir şekilde anlatıyor.

Nasıl görevler alıyoruz.

Evet, bir maçta alman gerekiyor. Ben 11 Euro topladım 2 günde, bileğim biraz sağlam. Eğer bir maçta alamazsan: "Kazanamadın, tekrar dene." Diyor

Yeni konular

Geri
Yukarı