G-loot nedir?

Peki bu parayı çekme seçeneklerinde iban vs. mi kullanıyor

Yoti uygulamasını aktif hale getirdikten sonra (Kimliğini doğruladıktan sonra) euro iban adresine çekiyorsun parayı. 40 iş gününde para hesabına geçiyor.

Daha fazlası için: G-Loot
Keşke konunun linkini de bıraksaydınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bugün heartstone oynadım 1 maç kazandım ama görevim kabul edilmedi. Time left kısmında active yazıyor oyunu kazanıyorum ne istiyorsa yapıyorum ama para vermiyor.
Yoti uygulamasını aktif hale getirdikten sonra (Kimliğini doğruladıktan sonra) euro iban adresine çekiyorsun parayı. 40 iş gününde para hesabına geçiyor.

Daha fazlası için: G-Loot

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G Loot gerçekten para ödüyor arkadaşlar.Bakiyeniz min.20 Euro olunca Yoti'den doğrulama yaptıktan sonra çekiliyor.Ben 2 kere çekim gerçekleştirdim.Ortalama 45-50 gün arası sürüyor yatması..Parayı döviz hesabına çekmeniz lazım.Mining yaptığını düşünmüyorum şahsen herhangi bir yavaşlama donma yaşamadım.

G Loot gerçekten para ödüyor arkadaşlar. Bakiyeniz min. 20 Euro olunca Yoti'den doğrulama yaptıktan sonra çekiliyor. Ben 2 kere çekim gerçekleştirdim. Ortalama 45-50 gün arası sürüyor yatması. Parayı döviz hesabına çekmeniz lazım. Mining yaptığını düşünmüyorum şahsen herhangi bir yavaşlama donma yaşamadım.

Bunu kanıtlayabilir misin?

Dosya Ekleri

• G-loot-para-çekme-kanıtı-461x1024.jpg
    G-loot-para-çekme-kanıtı-461x1024.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 1.508
  • G-loot-para-çekme-461x1024.jpg
    G-loot-para-çekme-461x1024.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 1.482
Bu uygulamada parayı karta çekmeden direk Steam'de harcayabilir miyiz?

Hayır Euro hesabınız olması lazım. Euro hesabınıza çekebilirsiniz.

Hayır kesinlikle parayı çekmek bile 50 gün sürüyormuş. (Güya) vermiyorlarda

40 iş günü sürüyor.

Bunu kanıtlayabilir misin?

Son videoda dekontları gösterdim ya :D Senin problemlerin var. Neyse sen kullanma müdür :D

Geri
Yukarı