G PRO X için Tiger Ice vs Wraith

ephy361

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, gün itibari ile Wraith cosmicpad V2 aldım ve Gpx'imin üstünde tiger ice skatezler bulunmakta fakat çok sürtünme hissediyorum acaba Wraith skatezlere geçsem daha mı rahat olur? Teşekkürler.

Cam mouse padde çok sürtünme hissedersin. Fazla ses çıkarır ve skatez hızlı erir. Skatez değiştirmen bir şey ifade etmez.

Cam mouse padde çok sürtünme hissedersin. Fazla ses çıkarır ve skatez hızlı erir. Skatez değiştirmen bir şey ifade etmez.

Yok orayı anladım da sürtünmeden çok cam çizme sesi geliyor skatezin ince veya yetersiz kaldığını düşünmeye başladım. Wraith'e sorduğumda en iyi performans için Wraith skatez takın dediler de yine de fark olacak mı diye sormak gerekti.

Yok orayı anladım da sürtünmeden çok cam çizme sesi geliyor skatezin ince veya yetersiz kaldığını düşünmeye başladım. Wraith'e sorduğumda en iyi performans için Wraith skatez takın dediler de yine de fark olacak mı diye sormak gerekti.

Derler öyle. Ninjutso Sora'nın stok skatezleri epey ince. Ondan Wraith skateze geçince cam mouse padde hiçbir fark hissetmedim. Gelen ses normal. Çizme tarzında ses geliyor.

Derler öyle. Ninjutso Sora'nın stok skatezleri epey ince. Ondan Wraith skateze geçince cam mouse padde hiçbir fark hissetmedim. Gelen ses normal. Çizme tarzında ses geliyor.

Anladım, geçmeye değmez gibi o zaman.

Wraith skatezleri tiger ice modeline göre, az da olsa daha az bir sürtünme hissiyatı ve sesi veriyor. Sürtünme sesi ortadan kalkmayacak, sadece az da olsa Wraith skatezlerinde ses azalacak.

Zaten cam mousepadden sürtünme sesi beklememek ayıp olur da o çizme ses gider mi diye merak etmiştim, çok azalma olmuyorsa gerek yok tiger Ice'dan devam.

Gpx'im fena zıplama yapıyor cam mouse pad ile yine geldim aynı soruya acaba Wraith skatezle düzeltebilir miyim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı