Logitech G Pro X Superlight Stock Skatez vs Wraith Hoverpad

Zymnax

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Daha önce G Pro Wireless kullanırken Wraith Hoverpad almıştım, yerli olmasına güvenerek. Kendi skatezlerinden çok daha iyilerdi ancak kesimde ufak tefek hatalar vardı. Şimdi de Superlight'ım için almayı düşünüyorum. Almış ve kullanan birileri varsa deneyimlerini paylaşabilir mi? Haberdar olmayanlar için ürün:

@Zymnax Swarcow adlı youtuber hiç beğenmedi skatezleri. Baya kötü diyor. Wraith iyidir, alınır. Wraith'in kendi sitesinden alırken SWAR10 kodunu kullanın derim. Yakında Swarcow bir inceleme yayınlayacak, kanalına bakabilirsiniz. (Reklam olarak algılamayın)

Merhabalar. Daha önce G PRO Wireless kullanırken Wraith hoverpad almıştım, yerli olmasına güvenerek. Kendi skatezlerinden çok daha iyilerdi ancak kesimde ufak tefek hatalar vardı. Şimdi de Superlight'ım için almayı düşünüyorum. Almış ve kullanan birileri varsa deneyimlerini paylaşabilir mi? Haberdar olmayanlar için ürün:

G PRO Wireless'da memnun kaldıysan Superlight'da da memnun kalırsın ya da AliExpress'den tiger ice skatez alabilirsin.

Geri
Yukarı