G PRO X kablolu kulaklıktan G PRO X 2 Lightspeed'e geçilir mi?

Hocam 990 ve G6 / X4 bu işin minimum zaruri seviyesi olur eğer benim fikrimi sorarsan. Müzik senin için önemli zaten. 6K'ya beyer almak memnun olmayacağın kulaklığa 2K vermekten daha ekonomik olacak emin ol :) superlux ile DAC çok bir şey değiştirmez.
DAC zaten her türlü lazım. Hatta bana GC7 lazım PS5 için ama o satılmıyor sanırım. Alırsam G6'yı alacağım. X4'ün çoğu özelliği PC için. Kulaklık konusuna gelirsek de Superlux 681 zaten 900'e geliyor. Çok bir para değil. Deneyimlemek istediğimden ötürü ve fiyatı uygun olduğundan alayım diyorum. Yoksa 990 Pro'ya 6K verecek bütçem yok hocam şu anlık.

X4'ü konsollarda kullanabilirsin. G6'dan daha premium bir ürün.

Dosya Ekleri

• x4.png
    x4.png
    359,5 KB · Görüntüleme: 14
DAC ve Studio kulaklığı olarak mı hocam? DAC olarak Creative X4, kulaklık beyerdynamic dt 990 Pro. Bu ikisini bir araya getirdiğinde, bundan daha iyi performans alabileceğin bir kablosuz kulaklık yok. Rekabetçi oynuyorsan zaten uçan kaçan senden kaçamaz :) Creative'in özel yazılımı da mevcut zaten.

ikisini totalde 9 bine kapatabiliyorsun şu an.
Bu kombin ile ses kasmada iyi performans alır mıyız?

X4'ü konsollarda kullanabilirsin. G6'dan daha premium bir ürün.
Bayağı bir araştırma yaptım. PC için en mantıklısı X4 almak ama konsol kullanıcısı iseniz ne X4 ne de G6'nın tüm özelliklerini kullanabiliyorsunuz. GC7 konsol için daha mantıklı ama onun da TR'ye gönderimi yok Amazon.com.tr'de.

Bu kombin ile ses kasmada iyi performans alır mıyız?
Yaptığım araştırmalar sonucunda alacağınız performans süper ötesi bir şey olacak. Bu DAC'lerde rekabetçi oyunlar için özel ses kasma teknolojileri mevcut (scout and battle mod).

Geri
Yukarı