G PRO X Superlight vs SteelSeries Aerox 3 Wireless

• Konuyu başlatan meeee
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 860

meeee

Centipat
G PRO X Superlight ile SteelSeries Aerox 3 Wireless snow modeli arasında kaldım. Daha önce Superlight deneyimleme şansım oldu güzeldi sadece 1 saat falan oynayabildim ama çok rahatsız etmedi ama elime tam da oturdu diyemem Aerox 3 Wireless ile gpx Superlight arasında şu an neredeyse 2 katı fiyat farkı var ve buna değer mi gpx bilmiyorum o yüzden Aerox 3 Wireless almayı düşünüyorum. Profesyonel oyuncuyum mouse performansı benim için önemli Click latency ve IPS testlerine baktığımda gecikme açısından vs. gpx önde götürüyor ama değer mi 2 katı fiyat farkına bilemedim ne düşünüyorsunuz? Kullananların da yorumu benim için değerli olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkiside değil. Sora için 4k alıcısı kutudan çıkıyor. Thorn için ayrıca satın alman lazım. Fiyatları aynı oluyor. Gene de daha ucuzlar ve daha iyiler superlight'a göre.

Daha ucuz birşey istersen son atacağım da bir seçenek.

İkisi de değil. Sora için 4K alıcısı kutudan çıkıyor. Thorn için ayrıca satın alman lazım. Fiyatları aynı oluyor. Gene de daha ucuzlar ve daha iyiler Superlight'a göre.

Daha ucuz bir şey istersen son atacağım da bir seçenek.

Hocam 4K kullanmam büyük ihtimal işlemciye yük bindirdiği için ve çok gerekli olduğunuda düşünmüyorum şimdilik, artı olarak şimdilik Aerox 3'te karar kılmış gibiyim ama şunu merak ediyorum Aerox 3 siyah Wireless ile snow modeli arasında doku farkı var mı acaba onu merak ediyorum.

Hocam 4K kullanmam büyük ihtimal işlemciye yük bindirdiği için ve çok gerekli olduğunuda düşünmüyorum şimdilik, artı olarak şimdilik Aerox 3'te karar kılmış gibiyim ama şunu merak ediyorum Aerox 3 siyah Wireless ile snow modeli arasında doku farkı var mı acaba onu merak ediyorum.
4k kullanmasan dahi yapı kalitesi sensör ve switch kalitesi bu attığım mouseların daha iyi. Her türlü daha yüksek performans alırsın. Ayrıca 4k sanıldığı kadar fazla yük bindirmiyor. 12100F - 5500 veya üstü işlemcin varsa sorun olmadan kullanırsın

4K kullanmasan dahi yapı kalitesi sensör ve Switch kalitesi bu attığım farelerin daha iyi. Her türlü daha yüksek performans alırsın. Ayrıca 4K sanıldığı kadar fazla yük bindirmiyor. 12100F - 5500 veya üstü işlemcin varsa sorun olmadan kullanırsın.

Aerox 3Ü beni kendine çeken şey dokusu çok iyi daha önce Rival 3 Wireless kullandım elime çok güzel oturuyor ve o abs plastik dokusu pürüzlü dokusunu çok beğeniyorum, hem fiyatı da bu mouselara kıyasla çok daha ucuz.

Aerox 3Ü beni kendine çeken şey dokusu çok iyi daha önce Rival 3 Wireless kullandım elime çok güzel oturuyor ve o abs plastik dokusu pürüzlü dokusunu çok beğeniyorum, hem fiyatı da bu mouselara kıyasla çok daha ucuz.
Ozaman darmoshark M3 4k öneririm. Daha ucuz birşey istiyorsanız. Darmoshark M3S'de hem daha uygun 1800TL 2k tazeleme hızına sahip. El yapısı olarak darmoshark mouselar zaten steelseries mouselara yakın bir shape'i var alışmakta zorlanmazsınız.

Steelseries aerox yerine darmoshark m3 4k veya M3S modelleri daha mantıklı.

O zaman Darmoshark M3 4K öneririm. Daha ucuz bir şey istiyorsanız. Darmoshark m3S'de hem daha uygun 1800TL 2K tazeleme hızına sahip. El yapısı olarak Darmoshark fareler zaten SteelSeries mouselara yakın bir Shape'i var alışmakta zorlanmazsınız.

SteelSeries Aerox yerine Darmoshark M3 4K veya m3s modelleri daha mantıklı.

Neden daha mantıklı?

Aerox'a göre 600TL daha ucuz. Sensörü daha kaliteli 2K Hz tazeleme hızı sunması. Yapısı daha kaliteli olması.

Aerox'un sensörü daha kaliteli hocam yanlışınız var. Aerox 3Ü tercih etme sebebim ise yapısını daha çok beğeniyor olmam yani benim için ikisini kıyaslayınca Aerox 3 sanırım daha mantıklı

Aerox'un sensörü daha kaliteli hocam yanlışınız var. Aerox 3Ü tercih etme sebebim ise yapısını daha çok beğeniyor olmam yani benim için ikisini kıyaslayınca Aerox 3 sanırım daha mantıklı
1698237283748.png

İlk attığım Aerox 3 sensör özellikleri. 2. attığım darmoshark m3s modelinin.

1698237341717.png

Ayrıca aerox 1000hz raporlama sunarken darmoshark 2000hz raporlama sunuyor.

Geri
Yukarı