G PRO X vs. Cloud II

Bütçe
1200
Allah razı olsun kaç saattir anlatmaya çalışıyorum adam sadece ses seviyesi ve konfor deyip duruyor çıldıracağım sonunda. Cloud 2yi alırken kaç para verdiyse ölümüne savunuyor valla.

Allah aşkına kim 1 saat dayanabilmiş kendim kullanıyorum hem deri pedi hem kumaş pedi aşırı rahat ve hafif. Sizi hyperx özel olarak mı yolladı valla anlamıyorum.
Aldığım ürünü beğenmedim ama çok para verdim. Kendimi güzel olduğuna inandırayım. OLUR GİBİ (!)

G Pro X ile Could 2 rakip bile değil. Pro X çok daha iyi bir kulaklık. Ayrıca Could 2'nin kronik 7.1 sorunu var. Stereo olarak kullanıcaksan gene okey ama o kadar para verip sorunlu özellikleri olan bir kulaklık almazdım şahsen ben. O bütçede Alpha S vs. de bakabilirsin. Lâkin ben olsam Pro X alırdım.

G PRO X'e geçip top seviyede oyun oynamaya çalışan insanların bir kısmının geri kulaklık değiştirdiğini biliyorum. Sponsorlu takım oyuncuları hariç FPS oyunları oynayan birilerinde göremedim maalesef kulaklığı.

Allah razı olsun kaç saattir anlatmaya çalışıyorum adam sadece ses seviyesi ve konfor deyip duruyor çıldıracağım sonunda. Cloud 2yi alırken kaç para verdiyse ölümüne savunuyor valla.

Allah aşkına kim 1 saat dayanabilmiş kendim kullanıyorum hem deri pedi hem kumaş pedi aşırı rahat ve hafif. Sizi hyperx özel olarak mı yolladı valla anlamıyorum.
Arkadaşlarınızı konuya getirince haklı olmuyorsunuz. Üstte bir yerlerde(belki bakarsan bulursun) arkadaş yorumunu yazmış kullanmış ve 1 SAAT dayanabilmiş.
G PRO X'e geçip top seviyede oyun oynamaya çalışan insanların bir kısmının geri kulaklık değiştirdiğini biliyorum. Sponsorlu takım oyuncuları hariç FPS oyunları oynayan birilerinde göremedim maalesef kulaklığı.
Apra bu işi biliyor. Profesyonel oyuncuların sponsorluk sözleşmeleri olduğu halde dayanamayıp hyperx cloud 2 sinin armasına siyah bant çekip kullandığı ise bir gerçek çünkü kulaklık çok iyi. Xantares'in sponsorlu kulaklık takıp cloud 2 en iyi kulaklık demesinden belli. İstediğinizi alın cloud 2 kötü bir kulaklık değil. Süper konforlu ve efsanevi. Amazon'da 50k vote'dan 4.5 yıldız almış bir ürüne kötü demek, bilemiyorum.

Son düzenleme:
stteki arkadaş yorumunu yazmış kullanmış ve 1 SAAT dayanabilmiş.
2017'de 300 liraya aldığım, perti çıkmış kulaklığımı bile çok rahat 10 saat kullanıyorum. Yeni çıkmış, top tier olan bir kulaklığı, Could 2 ile aynı pedlere sahip olmasına rağmen 1 saat kullanabiliyorsa ve Could 2'yi övüyorsa bu kadar, kaç para aldığını sorarım sadece.

Diğer kulaklık hakkında bilgim yok ama Cloud 2 için kullanıcı deneyimimi paylaşmak isterim. Uzun yıllardır kullanıyorum kulaklığı. Ne kadar zaman geçti hatırlamıyorum ama aldığımda dolar 3.5 lira civarındaydı öyle söyleyeyim. 😃 Konfor olarak herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum. Saatlerce kullanımda bile yormuyor. Ses kalitesi için beklentilerimi karşıladı. Ufak ekolayzır ayarlarıyla hem oyun için hem de günlük kullanım için güzel bir profile ulaşılabiliyor. Birlikte gelen ses kartıyla aktif edebileceğiniz 7.1 özelliğini hiç kullanmıyorum. Sanal bir eklenti olduğu için standart ses bana daha iyi geliyor. Yılların dikkatsiz kullanımına rağmen herhangi bir parçasında kırılma veya yıpranma sorunu olmadı. Tabi pedlerde ve kulaklığın dış kısmında renk atmalar ve soyulmalar kaçınılmaz oluyor bunca zaman içinde.

Kulaklıklar hakkında pek bilgim olmasa da güncel satış fiyatlarına baktığımda naçizane fikrim, bu fiyat aralığında muhtemelen daha yeni ve gelişmiş bir cihaz bulunabileceğini düşünüyorum.

Arkadaşlarınızı konuya getirince haklı olmuyorsunuz. Üstte bir yerlerde(belki bakarsan bulursun) arkadaş yorumunu yazmış kullanmış ve 1 SAAT dayanabilmiş.

Apra bu işi biliyor. Profesyonel oyuncuların sponsorluk sözleşmeleri olduğu halde dayanamayıp hyperx cloud 2 sinin armasına siyah bant çekip kullandığı ise bir gerçek çünkü kulaklık çok iyi. Xantares'in sponsorlu kulaklık takıp cloud 2 en iyi kulaklık demesinden belli. İstediğinizi alın cloud 2 kötü bir kulaklık değil. Süper konforlu ve efsanevi. Amazon'da 50k vote'dan 4.5 yıldız almış bir ürüne kötü demek, bilemiyorum.
Kim kötü diyor? Karşılaştırdığın kulaklık ile aynı seviyede değil diyoruz hala reklamını yapıyorsun. Kim siyah bant çekiyormuş xd. Bu arada izlediğin çoğu e sporcu o kafasındaki headsetin altında kulakiçi kulaklık var headseti ses yalıtımı ve mikrofonu için takıyorlar haberin olsun. Ne olur artık cloud 2 övme tamam 1000 desibel ses veriyor dünyada böyle kulaklı yok bir daha gelmeyecek tamam. Bu arada yazan kişi arkadaşım felan değil kulaklıklardan anlayan birisi sadece xd. Ve sadece bir kişi kulaklıktan rahatsız olmuş diye aşırı rahatsız mı oluyor? Kendi kullandığım ürün için yalan mı söyleyeceğim arkadaşımda cloud 2 var onuda denedim pro x daha rahat.

Yeni konular

Geri
Yukarı