G-Sync monitör vs normal monitör

cnylmzx

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende nispeten güzel bir sistem var. 165 FPS üstüne yer yer çıkan Low'da oynadığım bazı rekabetçi oyunlar için Low ayarlarda oynadığımdan dolayı çok daha fazla FPS aldığım oluyor. Kendime bir monitör almaya karar verdim ve ekran kartım NVIDIA.

Şimdi güzel bir monitör buldum IPS panel olmasını istiyordum fakat bulduğum monitörde Free-Sync var ama G-Sync yok. Ekranda yırtılmalar gibi olaylar yaşar mıyım sizin bu fiyat bandında bu özelliklerde bana sorun yaşatmayacak bir monitör öneriniz var mı?

Misal bu monitör G-Sync destekliyor ama maalesef fiyatı 600 TL daha pahalıya denk geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rekabetçi oyunlarda senkronizasyonun her türlüsü gecikmeyi artırdığı için yararınıza olmayacaktır.

Rekabetçi oyunlarda senkronizasyonun her türlüsü gecikmeyi artırdığı için yararınıza olmayacaktır.
Açmazsak ve bu kez de yırtılmalar meydana gelirse diye her ihtimale karşı bu özelliği ister istemez monitörlerde arar oldum o kadar para verdikten sonra böyle bi mağduriyet yaşamak istemem monitörler hakkında çok bilgim yok bu arada teşekkür ederim senkronizasyonun gecikmeyi etkilediğini bilmiyodum öğrenmiş oldum kardeşim

Yeni konular

Geri
Yukarı