G-Sync ve FreeSync

Atlantis Matt

Centipat
Monitor alacağım RTX 2080 Dual var yırtılma ve drop yaşamak istemiyorum, G-Sync mi FreeSync mi tercih edeyim? 23,8 240Hz ASUS G-Sync isimi görür mü? Bir de 23,8 monitor küçük mü olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitor alacağım RTX 2080 Dual var yırtılma ve drop yaşamak istemiyorum, G-Sync mi FreeSync mi tercih edeyim? 23,8 240Hz ASUS G-Sync isimi görür mü? Bir de 23,8 monitor küçük mü olur?
Ben AMD ekran kartında FreeSync kullanıyorum. Monitörüm ViewSonic ve FreeSync Amd ekran kartlarında daha iyi çalışır ama FreeSync açıkken ekranda titreme yapıyor. Bence G-Sync bir monitör almanız daha iyi olur.

Bütçe varsa G-Sync yoksa FreeSync. Fakat FreeSync monitörlerin bazıları artık G-Sync ile uyumlu çalışıyor. Bence FreeSync alıp panel ve yenileme hızına yönelebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı