G102 vs. Rival 100 vs. Corsair Harpoon

Eru Iluvatar

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Arda, Ölümsüz Topraklar
Daha fazla  
Meslek
Tanrı
Önceki açtığım konuda G300 faremin sağ tuşunda oluşan sıkıntıdan bahsetmiştim, bu sebeple de yeni bir fare almaya karar verdim. Başlıkta da belirttiğim gibi, Sosyal'de en çok önerilen 3 fare arasında kaldım ve sizlerin tavsiyesine muhtaç durumdayım. Hangi fareyi tavsiye edersiniz ? Teşekkürler :)

Şuanda G102 Prodigy kullanıyorum ilk başlarda keşke almasaydım dedim sonradan alışmaya başladım. Daha öncede G300S kullanmıştım gerçekten önerilebilecek bir mouse.

Şuanda G102 Prodigy kullanıyorum ilk başlarda keşke almasaydım dedim sonradan alışmaya başladım. Daha öncede G300S kullanmıştım gerçekten önerilebilecek bir mouse.
G300'den G300S'e geçmek istemedim açıkçası, artık daha farklı bir şey kullanmak istiyorum.
Corsair Harpoon'u deneyimlemiştim gerçekten çok güzel: Alındı: Corsair Harpoon Mouse

G102 de güzel. Deneme şansınız varsa hangisi elinize oturursa onu alın derim. İkisi de pişman etmez.
Öneriniz için teşekkürler, o zaman bir mağazaya gidip elime oturana bakacağım. Bu arada Rival 100'ün hiç şansı yok sanırım :D

Fare dpi ayarlarını bir türlü kendime göre ayarlayamadım. Siz nasıl kullanıyorsunuz. Diğer maouse'uma göre baya hafif kalıyor g102 :)

G102 kullanıcısı olarak tavsiye ederim. Hafif ve sade bir fare. Counter Strike oynuyorum farkı hissediliyor.(Gittiğim internet kafede A4Tech X7 fare var.)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı