Corsair Harpoon vs G102 vs Rival 105

WhiteWolf

Hectopat
Bu 3 mouse arasında kaldım. CSGO için alacağım. Orta boy bir elim var ve mouse tutuş şeklim palm. (Tam palm değil aslında %85 palm %15 claw gibi) Üçü de hemen hemen aynı fiyat siz hangisini önerirsiniz? Hangisinin sensörü daha iyi? Ve başka hangi özelliklere dikkat etmek gerekiyor? Başka bir öneriniz varsa yazın bütçe en fazla 180.

102 bildiğin kadarıyla ağır fare ondan dolayı tavsiye etmem şahsen imkan varsa bunu alın derim. Olmazsa Harpoon seçin derim.
SteelSeries Rival 300S Siyah RGB Optik Gaming Mouse + Qck Gaming Mousepad | ITOPYA
Avm'de denedim çok hafif bir fare.
Biraz zorlayip Rival 110-300S alin derim. Yoksa G102.
Daha fazla çıkamam malesef. Rival 105 ve Harpoon hakkında bir bilginiz var mı? Yoksa G102 mi almalıyım?

Daha fazla çıkamam malesef. Rival 105 ve Harpoon hakkında bir bilginiz var mı? Yoksa G102 mi almalıyım?
Benim tavsiyem o yonde. Rival 110 hafif geldiyse G102 rahat ettirir. Ayrica sensoru de oldukca iyi.

G102 - 85 gram
Corsair Harpoon - 85 gram
Rival 300S - 98 gram
Rival 110 - 88 gram

G102 ağır falan değil. Hatta önerdiğiniz farelerden daha hafif.
Bizzat deneyimim olmadığı için bilemeyeceğim. Arkadaşın sözüne güvenerek konuştum da işte...

Yanlış görmüşüm demekki 185 gram zannediyordum başında 1 var sanıp benim hatam. Şahsen Harpoon seçerdim SS seçilecekse bana kalırsa 110 veya 300s seçilmeli.

Bu 3 mouse arasında kaldım. CSGO için alacağım. Orta boy bir elim var ve mouse tutuş şeklim palm. (Tam palm değil aslında %85 palm %15 claw gibi) Üçü de hemen hemen aynı fiyat siz hangisini önerirsiniz? Hangisinin sensörü daha iyi? Ve başka hangi özelliklere dikkat etmek gerekiyor? Başka bir öneriniz varsa yazın bütçe en fazla 180.
G102'nin kalıbını herkes sevmiyor. Palm grip için uygun bir mouse değil. Denediğiniz zaman rahat ettiyseniz düşünmeden alın derim. 3 yıl kullandım hiç bir sorun çıkarmadı. Aynı kalıbı kullanan ve kablosuz olan G305'e geçtim. Logitech destek konusunda da çok ilgili sırf müşteri memnuniyeti için bile Logitech'i seçerdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı