G102 vs Corsair Harpoon vs Rival 100

Tom Ganks

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şu 3 fare arasında kaldım. Şu anda dandik 20 liralık mouse kullanıyorum ve 180 derecelik ani dönüşler yapamıyorum, algılamıyor sensörü galiba. 20 liralık mouse ile CS:GO'da Gold Nova 2 seviyesine kadar yükseldim. Daha kaliteli bir mouse seçip keleşe kadar yolum olduğunu düşünüyorum.

Tutuş şeklim palm grip. En kalteili sensörü, en uzun ömrü olan mouse hangisidir sizce?

Corsair Harpoon RGB veya Logitech G102 öneririm. Kendim Corsair Harpoon RGB kullanıyorum elinize oturanı alın teknoloji mağazasında Logitech G102 denedim ve iyiki Corsair Harpoon RGB almışım dedim.

Yakınımda 3 mouseyi de deneyebileceğim bir firma var. Lakin kafama takılan bir soru var o soru da sensörleri. Çünkü G102'nin daha kaliteli sensöre sahip olduğunu söyleyenler var. Şanslıyım ki en yakın arkadaşım da G102 var. G102'yi onda saatlerce deneyebilirim. Ama Harpoon'u da denemem gerekiyor. Bakalım hayırlısı

Logitech g102 derim. Sensör olarak daha üstün mousedir. Ayrıca click ms olarak daha düşüktür. Yani daha hızlı tepki veriyor. Sol ve sağ clickler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı